Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Video kodek (IV32) nebyl nalezen

Martin Trucker (18)|23.7.2005 22:21
Vážení, co se týká videa pro PDA tak jsem trochu víceméně zmatený a nevím si rady. Četl jsem různé články a rady jak upravit video pro PDA, ale na to mi momentálně nezbývá čas. Nashromáždil jsem téměř všechny přehrávače na které na těchto stránkách odkazujete. Přehrají téměř vše. Problém nastane narazím-li na soubor s koncovkou AVI. Všechny přehrávače napíší: Video kodek (IV32) nebyl nalezen, poté se spustí pouze zvuk. Je mi jasné, že mi chybí právě tento kodek, kde jej sehnat? Mám různé ukázky, reklamní spoty a jiné ve formátu AVI. Nechce se mi je složitě převádět do jiných formátů. Přece musí existovat způsob jak přehrát soubory s koncovkou AVI?! Děkuji za odpovědi a prosím moc mě tu nepohlavkujte.:D
beecher (9270)|24.7.2005 19:55
Njo, IV32 je zkratka pro oznaceni codecu Intel Indeo Video 32, ale to je tak pekne starej codec, ktery snad zadny normalni clovek uz nepouziva (1. verze vznikla kolem roku 91-92).
Ale podle mne to PDAcko mate spise nejaky nabourany (odinstalovany nejaky prehravac, ktery ten codec vzal sebou), takze bych zkusil po HR nainstalovat BetaPlayer (ten by to mel zvladnout bez problemu), jinak jsem nenarazil jsem na zadne .avi, ktere by neslo prehrat...
Martin Trucker (18)|31.7.2005 15:02
Díky za pomoc a radu :) Zdá se mě to také, ale přece jenom jsem zkusil radu WOCISE : Jak zoptimalizovat VIDEO pro PDA a to mi věřte nebo ne, ono to funguje :D Ono stejně nemá smysl tam rvát i krátké ukázky v max. rozlišení neodpovídající velikosti pro PDA. :cool: Takže vřele doporučuji tento návod, jo a díky podrobný postup :yes: , takhle to musí zvládnout každý. Komu čest tomu čest :D :cool: :yes: :!: