Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Motorola MPX vs. Eurotel SmartPhoneII

pichlak_ce4you (116)|23.7.2005 15:30
Má nějaký smysl pro majitele mpxka migrace na Eurotel SmartphoneII? A mněl bych nějaký problémy s používáním tohoto přístroje pod křídly PAEGASE(nyní růžový T)?Je tam snad lepší baterka?
aaischa (660)|23.7.2005 20:57
urcite si pomuzes muzu ti jej jen doporucit :D mnohem krasnejsi display,lepsi vydrz, asi tak dvojnasobne.. a ten dotykovej display je fajn,jakmile sem si na nej zvyknul tak mi na mpx fakt chybel..ma vysi vykon, wm5,lepsi soft,bluetooth..mel sem obe zarizeni a mda2 neboli dataphone2 je jasna volba :)))
pichlak_ce4you (116)|24.7.2005 13:16
Vidím,že jsem svůj dotaz pěkně spískal?! Mělo to být MPX200 versus Eurotel SmartPHONE II ,von je v těch názvech totiž řádnej gulášek!
Zdenek Malinsky (9781)|24.7.2005 13:33
Název diskuze i název zařízení v textu 1.příspěvku opraven. Doufám, že je to teď dobře.
aaischa (660)|25.7.2005 18:00
moc se omlouvam ja videl asi mda2 nebo dataphone :evil: v tom pripade plati to podobne..ja o smartphone II uvazuji, a jsem take majitelem mpx200 a az se objevi zajimava nabidka tak do nej pujdu..uz sem ho videl ma pekne display, bluetooth,je rychlejsi, a teoreticky jsou pro nej wm5 snad i prakticky ale nejsem si uplne jist..jo a ma fotak.. nefim jak ty..podle mne je urcit lepsi jde o to jestli ti mpx staci jestli vyuzijes bluetooth,fotak a tak.. :sarcastic:
pichlak_ce4you (116)|25.7.2005 19:55
Díky správci za opravu mého příspěvku kde jsem opravdu místo SMARTPHONE uváděl DATAPHONE což je samozřejmně rozdíl.O Eurotel SMATRPHONE II jsem si četl nějaké recenze a snad by tento mohl vyřešit některé neduhy MPX200(slabá baterie,jen externí foťák,véčková koncepce což je spíš pro ženy) při zachování kladů smartphonu s WM PHONE EDITION jako je jednoduché ovládání klávesnicí a přizpůsobení IE displeji smartphonu a celková velikost tohoto zařízení která spíše připomíná mobil než pda.E Smartphone II je novější než motorola MPX200 tak předpokládám že by mohlo jít o lepší hardware a výrobci, snad poučeni z nároků WM2003,vše trochu zoptimalizovali.Bohužel to jsou jen moje dohady protože jsem jej ještě nevyzkoušel na vlastní kůži.Ve světě a v Americe je MOTOROLA synonymem luxusu,invence a opravdu dobrého zpracování což je na MPX200 myslím i po letech užívání stále znát což se nedá aplikovat na všechny značky z Asie a proto si nejsem jistý zda do EUROTEL SMARTPHONE II opravdu jít??!
aaischa (660)|26.7.2005 12:56
HTC cili vyrobce smartphonu II je dobra znacka na mdacka je vetsina znas celkem spokojena :) ja ho mel v ruce..zkus ho a dost to pomuze s rozhodnutim..je vymakanejsi jak mpx200 a wm2003 sou v nem rovnou takze je na ne stavnenej
ZdenekP (224)|26.7.2005 13:04
No já bych s MPX200 ještě chvíli vydržel a počkal si na Smartphone III nebo na novou Motorolu