Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: MDA Compact a problem s instalaci (snad vsech) aplikaci

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

dobry den, kdyz si zde v sekci freeware stahnu nejaky program, tak mi temer nikdy nejde nainstalovat (napise mi to, ze aplikace neni platna pro pocket pc, nebo tak neco) napriklad wisBar.. Z asi sedmi kreslicich programu mi funguje pouze KidColor... ikdyz jsou vsechny ostatni urcene rovnez pro platformu Pocket PC... Jinak pouzivam MDA Compact od T-Mobile (Windows Mobile 2003 Second Edition) dekuji za rady...
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Stahuješ do PC a tedy adresy www.ce4you.cz nebo mobilní verze do MDA? O jaké jde softy, jaká je koncovka (.cab, .exe., msi)?
    Tento článek nepomůže?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Ja jsem zatim instaloval tak 30aplikaci na Compacta, ktere pouzivam na iPAQu a po temer kazde instalaci mi vyskocilo okenko ze "Aplikace byla napsana pro minulou verzi systemu" (nebo tak neco), coz je v poradku, kdyz uvazim ze mam system Phone edition, ktery je jakoby novejsi, i kdyz v podsate je to porad WM2003SE akorat ze s telefonnima funkcema.

Kazdopadne vsechny aplikace funguji tak jak maji a zadny problem se nevyskytl. (krome velmi stare aplikace ButtonMax 1.0, ktera mi tlacitka mirne rozhodila, takze jsem ji musel rucne odebrat)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

koncovka .exe. Slo treba o ten CE paintbrush, pak jeste WisBar a spousta dalsich... neni to treba tim, ze uz mam starou verzi ?

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

KidColor je, pokud si pamatuji, exe spustitelný přímo v PDA, zatímco další, tebou uváděné programy, se musí instalovat.
    Opravdu sis přečetl článek, na který odkazoval ve druhém příspěvku Zdeněk Malinský?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

ted to ctu... ja tady tomu vubec nerozumim, MDAC je moje prvni zkusenost se zarizenim typu PDA...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

jezisikriste ja sem DEBIL.. ono se instaluje z PC... to jsou ty moje symbianovsky manyry... MOC VAM VSEM DEKUJU !

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Ještě doplním-Samotný binární soubor .EXE
    Tento se neinstaluje, jen kopíruje. Je samospustitelný, takže si k němu musíš vytvořit zástupce nazevprogramu.lnk do složky windows/start menu/programs.

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-01-2009, 08:29
  2. Problém s instalací NET Compact Framework
    Od mousefromhouse_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 05-03-2006, 13:59
  3. problém s instalací větších aplikací na PDA připojené přes BT
    Od jedle_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 01-08-2005, 10:07