Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact a problem s instalaci (snad vsech) aplikaci

mousefromhouse_ce4you (268)|23.7.2005 15:23
dobry den, kdyz si zde v sekci freeware stahnu nejaky program, tak mi temer nikdy nejde nainstalovat (napise mi to, ze aplikace neni platna pro pocket pc, nebo tak neco) napriklad wisBar.. Z asi sedmi kreslicich programu mi funguje pouze KidColor... ikdyz jsou vsechny ostatni urcene rovnez pro platformu Pocket PC... Jinak pouzivam MDA Compact od T-Mobile (Windows Mobile 2003 Second Edition) dekuji za rady...
Zdenek Malinsky (9781)|23.7.2005 15:31
Stahuješ do PC a tedy adresy www.ce4you.cz nebo mobilní verze do MDA? O jaké jde softy, jaká je koncovka (.cab, .exe., msi)?
Tento článek nepomůže?
MultiTricker (112)|23.7.2005 15:33
Ja jsem zatim instaloval tak 30aplikaci na Compacta, ktere pouzivam na iPAQu a po temer kazde instalaci mi vyskocilo okenko ze "Aplikace byla napsana pro minulou verzi systemu" (nebo tak neco), coz je v poradku, kdyz uvazim ze mam system Phone edition, ktery je jakoby novejsi, i kdyz v podsate je to porad WM2003SE akorat ze s telefonnima funkcema.

Kazdopadne vsechny aplikace funguji tak jak maji a zadny problem se nevyskytl. (krome velmi stare aplikace ButtonMax 1.0, ktera mi tlacitka mirne rozhodila, takze jsem ji musel rucne odebrat)
mousefromhouse_ce4you (268)|23.7.2005 15:52
koncovka .exe. Slo treba o ten CE paintbrush, pak jeste WisBar a spousta dalsich... neni to treba tim, ze uz mam starou verzi ?
ipf (2136)|23.7.2005 16:00
KidColor je, pokud si pamatuji, exe spustitelný přímo v PDA, zatímco další, tebou uváděné programy, se musí instalovat.
Opravdu sis přečetl článek, na který odkazoval ve druhém příspěvku Zdeněk Malinský?
mousefromhouse_ce4you (268)|23.7.2005 16:07
ted to ctu... ja tady tomu vubec nerozumim, MDAC je moje prvni zkusenost se zarizenim typu PDA...
mousefromhouse_ce4you (268)|23.7.2005 16:18
jezisikriste ja sem DEBIL.. ono se instaluje z PC... to jsou ty moje symbianovsky manyry... MOC VAM VSEM DEKUJU !
Zdenek Malinsky (9781)|23.7.2005 16:45
Ještě doplním-Samotný binární soubor .EXE
Tento se neinstaluje, jen kopíruje. Je samospustitelný, takže si k němu musíš vytvořit zástupce nazevprogramu.lnk do složky windows/start menu/programs.