Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 21

Téma: MDAc + pretec sd 1gb cheetah 133x

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravim,
    poridil sem si tuhle kartu a kdyz ji vlozim do MDAc, tak mi nabidne naformatovani. Dam ano a okamzite naskoci hlaska, ze to probehlo uspesne a ze karta je naformatovana. Jenze potom ji system vubec nenajde a kdyz dam nastaveni/system/pamet, tak ji tam vubec neukazuje. Zkusil sem ji dat i do palmu (tungsten C), taky ji chce hned naformatovat, ale tomu alespon dojde, ze neco neni v poradku a nahlasi chybu.. Nevite co s tim? Je karta skutecne vadna nebo je chyba na strane MDAc? Existuje nejakej program na spravu karty, ve kterym by se dala poradne naformatovat?
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Zkus Pocket Mechanic.
    Pěkný článek o možnostech tohoto programu.
    http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=87
    Je to sice demo,ale těch pár dní ti bude určitě stačit.
    http://pocketgear.com/products_search.asp

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

zkusil sem a pocket mechanic ji taky nenajde. ale zajimavy je, ze kdyz tam necham svoji starou kartu, otevru si naky test, karty prohodim a bez toho, abych dal refresh rovnou pustim test, tak ji normalne otestuje.. nicmene zformatovat timhle zpusobem nejde :\

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

vymenit...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

A co v PC třeba FAT32 ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

To vypadá rozhodně na výměnu. Já by jsem ještě zkusil kartu naformátovat na počítači přes čtečtu paměťových karet a pokud formátování proběhne, tak na ni nahrát nějaké soubory a rovnou v PC je z ní spustit (třeba nějakou hudbu). Pokud to půjde, tak bych to ještě zkusil v PPC a pokud ne, tak rovnou reklamace.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

To sem myslel.V PC formátovat FAT32 a pak jí zkusit v PDA tim Pocket Mechanicem.A pak že blbnou A-DATA :sarcastic:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Citace Původně odesláno od Kavy
    To sem myslel.V PC formátovat FAT32 a pak jí zkusit v PDA tim Pocket Mechanicem.A pak že blbnou A-DATA :sarcastic:
    schlavne, spoctete si pomer problemu s adata a podobne s kartami pretec a podobne...+dozivotni zaruka...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Měl jsem A-Data 256,teď mám 1GB.A NIKDY žádný problém.Kámoš má PRETEC a už dvakrát se mu podělala.Používá jí pouze ve foťáku.Nikam jinam jí nestrká,ani nemá čtečku.
    Takhle diskuse je neplodná.Vím odsud,že víc lidí nadává na A-DATA.Jestli to není spíš tím,že jsou zhruba nejlevnější a že si je tedy koupilo víc lidí.
    Nechal bych to koňovi,ten má větší hlavu

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Kavy
    Měl jsem A-Data 256,teď mám 1GB.A NIKDY žádný problém.Kámoš má PRETEC a už dvakrát se mu podělala.Používá jí pouze ve foťáku.Nikam jinam jí nestrká,ani nemá čtečku.
    Takhle diskuse je neplodná.Vím odsud,že víc lidí nadává na A-DATA.Jestli to není spíš tím,že jsou zhruba nejlevnější a že si je tedy koupilo víc lidí.
    Nechal bych to koňovi,ten má větší hlavu
    Ja mel A-Data 150x 1GB a stejne problemy (neni videt a furt chce format). Pomohla az vymena za Corsair 60x.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Třeba mi blbnout teprve začne

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

ahj. ja mam Pretec 1GB cca 3/4 roku a za celou dobu používání jsem nezaznamenal jedinou nekorektnost, natož naprostou nefunkčnost. Je však pravda, že kartu používám "jen jako" uložiště dat (především mp3). Tedy na kartu neinstaluji sftwr a žádný sftwr z karty neběží.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Používám PRETEC a v pohodě. Četl jsem však největší chválu na SANDISK. Údajně je také nejrychleší v testech.
    (vše 1GB)

Nováček
    Registrace
    May 2005

Ted sem dal do Compacta tutez kartu Pretec a mam stejne problemy. Vyapada to, ze telefon a tahle karta se nemaji radi

Edit I: kartu sem zkousel v jinych zarizenich - 2 typy fotaku, kamera a fungovala bez problemu, tak nevim.
    Jedinny problem nastal, pokud sem na Compactu zvolil ano pri otazce, zda kartu naformatovat. Pak nesla nikde precist a musela se naformatovat napr. v kamere. Pak opet fungovala bez problemu.

Edit II: Zkousel jsem v uplne cistym Compactu s puvodni ROM od TM CZ. Karta funfovala bez problemu.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

takze pokud si kartu naformatuju v jinym zarizeni, tak bude fachat v pohode? Jinak mam puvodni romku od TM, takze tim to asi nebude :\

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. loox+4gb pretec cheetah - 2 dny sla, ted ne
    Od prochor_ce4you v sekci + Soubory & Paměťová média
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 31-05-2007, 18:08
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-12-2006, 20:51