Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 100

Téma: Resco Radio

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Právě testuji Resco Radio, více ZDE, vyzkoušejte další možnost využití našich cihel... zítra to vyzkouším i v autě, tzn. propojení do repráků autoradia a příjem i za jízdy ... doma v klidu jede dost stanic bez trhání, no uvidíme po delším testování

EDIT: První negativní výsledek testování = při poslechu rádia se nikdo na MDA2 nedovolá...:no:
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Neumi neco podobneho i integrovany Windows Media Player?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ale jistě že WMP něco z toho umí , ale toto je něco jiného, zejména z hlediska obsluhy... je tam v seznamech cca 120 stanic (+ možnost doplnění seznamu), možnost ovládání 9-ti předvoleb prstem atd., škoda, že to není jako plugin či nadstavba pouze pro rádia do WMP, BetaPlayeru či MortPlayeru... v některých lokalitách a na některých PDA (WiFi ??) může být zajímavá i možnost přímého záznamu MP3...

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Nazdar chlapi. No trhanie pri prehravani je zrejme kvoli pomalej linke. Nie? Neviem co by som v programe mal zrychlit aby to nesekalo. Buduci tyzden by mala byt vonku verzia 1.20 ktora by mala byt rychlejsia, vela chyb bolo opravenych (samozrejme ziadne nepribudli), tak budem rad ak sa troska pohrate a potom ponadavate. Dik.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Lepší je pocketstreamer.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2002

Citace Původně odesláno od Rado Buransky
    Buduci tyzden by mala byt vonku verzia 1.20 ktora by mala byt rychlejsia, vela chyb bolo opravenych (samozrejme ziadne nepribudli),
    Super, aplikace se mi líbí a rád bych si ji i zakoupil.Zatim mam ovsem jeden velký problém - velmi casto mi vybrane rádio začne hrát, ale po pár sekundách provede restart, světe div se, telefonu (Ericsson T68i). Doufám, že to nová verze vyspraví.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Jarouši, dík za tip. Přes WiFi a sluchadla je to na LOOXi 720 Hifi.
    Jedu teď Sky.FM (místo mého favorita Klassik Radio přes kabel a digituner). Basy dost dobrý. Žádné poruchy ani přerušení.
    Sundal jsem LOOOxe z kolébky, zapnul WiFi a z LOOXe je tranzistorák !
    Teď jdu prověřit do vedlejší místnosti už jednou vyzkoušený kablík ze sluchátkového výstupu do stereo zesilovače.

Ták - bedny už bzučí. LOOX leží volně na zesilovači tak 11 metrů daleko, z jeho Audio Out jeden kablík a muziky tu je všude jak o pouti! Neuvěřitelné.

A aby to bylo ještě lepší, stačí zapnout tady na PC Pocket Controller, dát Always on top a displej LOOXe i s Pocket Radiem je přede mnou. Tak ať si tam vedle hraje vesele dál, zatím na něm budu dělat ještě něco jného. Tady. Informant, MobiPocket, Internet Explorer, pár slovníků, prohlížeč fotek .. už mi dochází dech. Hraje pořád, jakoby nic.

Teď mi ještě z Radia Paradise poděkovali za poslech. To jsou věci.
    Jarouši, máš u mě pivko na srazu. :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

To Milan Švec: Není zač děkovat. To je tak, já ráno dozrávám u kafe a iNetu a za tu čtvrthodinku projedu zpravodajství, juknu sem, na SBSH a dále mimo jiné na pocketpcthougs.com... no a tam si většinou v menším předstihu přečtu to, o čem se můžeme druhý den dočíst na palmare, palmserveru a občas na mobilmanii nebo na ce4you ... jeden den tam byl tento program, no...

To Rado Buransky: Pokud jsem to dobře pochopil, jsi autorem tohoto programu... soudím tak z fóra z resco.net, to teda gratuluji a těším se na novou verzi 1.20, dej vědět, kdy bude k otestování

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Pre odvaznych tu je link na betu 1.20: http://www.resco-net.com/downloads/radio_beta.exe

Zmeny oproti verzii 1.10:
    - automaticke pripojenie do siete (GPRS)
    - zmeny v databaze su ulozene okamzite
    - menu splna standardy pre Magneto OS
    - uzivatel ma moznost zadat nazov nahraneho suboru (volitelne)
    - este rychlejsi start programu
    - a samozrejme kopec opravenych chyb a malych zmien

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Jarouši, je zač. Je dobře, že každý čte někde něco a pak to zajímavé (pro něho a pak i pro někoho jiného) dá k dispozici.
    Ten SW jsem taky někdy předtím (letmo) zaznamenal. Ale to pravé nakopnutí přišlo až díky všem zde výše uvedeným. A pro mě, který dává celý život přednost rádiu (= poslechu hudby, hledání stanic ...) před TV, je to jako objevení nové země.
    Řešení, se kterým přišla firma Resco (a Rado z Bratislavy :yes: ) a jeho aplikace na technice, která umožňuje naprostou volnost (výběru i pohybu) ve stávajícím prostoru, se stávajícím vybavením a navíc bez jakýchkoliv nákladů, bylo teprve tím pravým. Na rozdíl od všech předchozích řešení jenom na PC. Umožnilo to, že teď z (velkých dřevěných) beden mi hraje to, co se mi líbí. A nemusím kvůli tomu nic. Natahovat dráty, někde sedět nebo cokoliv jiného. Ani hlídat paměť PDA, LOOX 720 má místa dost.
    Jediný rozdíl je, že u kafe v křesle (nebo kdekoliv jinde vleže) mám LOOXe a ladím (= vybírám stanice) na něm. Hudba buď do sluchátek (neruším nikoho), nebo přes kablík do beden. Můžu ho odložit, být jinde a přitom na něm současně dál dělat - na jiném displeji.

Další oblast (Zdeňku M. ) je tady. Tušíš ty možnosti?

Rado B., už jdu na tu novou verzi. Díky.

Nová verze je rychlejší při startu. Jede to (BlueFM) OK. :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Milane,ty to vieš tak krááásne všetko zdôvodniť .
    Tiež som testoval prvú verziu,ale bolo v nej resp. je dosť chýb ,ale spôsob ako prikročili milí a zlatí chlapci z Bratislavy k riešeniu tejto problematiky je inovatívny a určite správny.Potestujem novú betu a napíšem svoje pripomienky. Inač myšlienka internetovských médií,TV či rádií je sama o sebe vynikajúca,stierajú sa hranice,zbližujú kultúry.Ked si spomeniem ako som v minulosti montoval Yaginu s veľkým ziskom na streche obytného domu a cez tuner Technics ST-S7/tuším/ ladil zo stredného Slovenka Radio Ljublana ooooooó.Ten tuner v tej dobe bol absolútna špica a dal by na frak tým dnešným mašinkám/ved bol aj drahy/stal 5-násobok mojho platu/citlivosť,selektiviu,odstup od šumu,presluch medzi kanálmi,no špica.Trošku som odskočil od témy,pardon,len som si nostalgicky zaspomínal.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Rado Buransky
    Pre odvaznych tu je link na betu 1.20: http://www.resco-net.com/downloads/radio_beta.exe
    Verzia v caboch by nebola ? Nie som pri PC. A viac-menej všetko obhospodarujem z Looxa

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od oltcit
    ...Ked si spomeniem ako som v minulosti montoval Yaginu s veľkým ziskom na streche obytného domu ....Trošku som odskočil od témy,pardon,len som si nostalgicky zaspomínal...
    No jo, ono se to při občasném OT tady nepo... , já s dálkovým příjmem TV a rádia experimentoval také, stavěl Yaginy, rotátory mechanické i elektrické, např. na chalupě jsem instaloval asi 3m dlouhou anténu na lešenářskou trubku ukotvenou do ložisek, jako mechanický rotátot jsem použil nádherný převod z litinového stojanu staré máselnice, ze stropu místnosti čouhala klika a tyčka se šipkou, která ukazovala na růžici směr natočení, potom kliku nahradil motorek na 27 V, který normálně natáčel klapky na IL-18, ale to byl zase takovej rachot při přetáčení... no, ulovil jsem pár TV a radio stanic z Rakouska a Německa, dnes si vyhledám stanici na iNetu, prásknu ji do RescoRadia... jen musím dle Milana Švece vyřešit napojení do domácího kina, jedno zda z PC či cihly, mám zase co bastlit

EDIT: Jen čekám, kdy za to budeme muset něco platit, viz tento článek, oni si určitě nějakou formu časem najdou, jak z nás dostat další peníze :

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Jarouši, když už nám to díky Resco a Radovi tak pěkně a snadno hraje, mohl bys sem dát něco ze svých bohatých zkušeností (podobně jako u počasí tvoje návody), případně odkazů? Jak a odkud doplňuješ ten s Resco Radio dodaný seznam?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Též som mal servo z letadla,ale z MIGiny

@Milan no to pridávanie je dosť neobvyklé,aspoň pre mňa,teraz som nainstalil tú betu,idem skúšať.

@Rado s tou desktopovom inštaláciou som si poradil aj v Looxe jednoducho som ju rozbalil v PocketRARe a zo získaného cabu nainštaloval

Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Resco Radio - Přidávání stanic
    Od vlahovic.m v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-03-2008, 12:53
  2. Radio 2.25.11 vs. radio 2.47.11 na MDA Vario
    Od flashman v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 28-06-2007, 08:42
  3. Resco Keyboard Pro