Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 7 PrvníPrvní ... 34567 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 100

Téma: Resco Radio

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Prvé dotyky sú veľmi pozitívné ako to robíte chlapci tie zmeny sú očividné. Nešlo by keby v názve prehrávanej stanice sa zobrazovala aj bitrácia ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

A jak to vypadá s podporou .ASX souborů???

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Tak snazim sa pracovat kym mi este skola nezacala. haha.. Som rad ze je to lepsie. Pribudnu nejake dodatocne informacie asi. Lebo napriklad neexistuje sposob ako zistit informacie o presete (aky stream, bitrate, ....). Povedzte mi ci vam to este tuhne alebo pada.

Co sa tyka ASX, tak na tom stale pracujem. Teraz som musel riesit to GRPS, lebo britsky T-Mobile zacne predavat tento program a mal podobne problemy ako vy.

Caute

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Program ako taký má myslím dobre ošetrené neštandartné situácie/aspoň čo som vypozoroval/k zatuhnutiu a následnému nutnému SR zatiaľ neprišlo, pri veľkých bitráciach cez GPRS,kedy došlo k výpadkom stačilo znovunačítať stanicu .Dobrá práca :yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Zaujimalo by ma kolko MB to moze stiahnut napr. za hodinu pouzivania? Pouzivam to na GPRS a mam strop 1,5 GB.

diki

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

No přeci podle toho, jaký stream si zvolíš, ne? No a pak už si to jen spočítáš ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Rado, díky za Resco Pocket Radio v nejnovější verzi 1.31. Do konce září je k mání za 15,- USD (místo za 20).

Download trial na 31 dnů.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Primlouvam se za podporu AAC streamu, preci jenom je asi dost lidi kteri to pouzivaji v kombinaci s GPRS a klasicke MP3 se na 32kbps poslouchat moc neda, AAC uz je na tom o dost lepe. Predem diky Nebo znate nejaky jiny sw, ktery umi AAC streamy prehrat ?

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Ano, je to tu! Prave teraz sa mi podarilo spravit WMA decoder. Este to chvilu potrva (optimalizacia + testovanie), ale uz o chvilu to budete mat. Na AAC sa pozriem hned potom. Caute

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Rado, nemáš nieco nové ohladom "wokenných" formátov

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Ale ano mam. Zle spravy. Uspesne som spravil WMA decoder, lenze neprekonatelny problem nastal s protokolom, ktory sa pouziva na distribuciu WMA streamov. Je to Microsoftom zmeneny RTSP protokol, avsak zmeny nie su nikde popisane. Cize naimplementovat klienta je prakticky nemozne. Zabil som tym vela casu, ale na nic som neprisiel. Bohuzial, vyzera to tak, ze WMA (minimalne velka cast streamov) sa da len cez Media Player. Takze tak.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Tak to je zarmucujúca správa
    Už som sa tešil,kontroloval pravidelne ci nie sú updaty a teraz takto :O
    Napadlo ma ale iná vec :sarcastic: nešlo by z prostredia Resca Radia pri použití wma formátu použit volanie na microsoftácky player ? Ciže ovládací soft,databáza staníc,ich manažovanie riešit Rescom,ale pri zvolení stanice s ich formátom by sa spustil externý Mediaplayer.Je to síce krkolomné,ale istým spôsobom by to bolo riešenie,hmmm ? Niektorý "budík" to takto rieši /prehrávanie mp3 súborov/. Co ty na to ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Hmm... Jak to vypadá s formátem asx? Je to zatím jediná vada, která na Resco Radiu je... Pracuje se ještě na tom?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

jeste bych pripojil dotaz na AAC+.dik.

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

ASX = Windows Media Audio nebude. Bohuzial Microsoft pouziva svoju vlastnu nedokumentovanu verziu RTSP protokolu, s ktorou si neviem dat rady. AAC a AAC+ bude urcite.

Strana 5 z 7 PrvníPrvní ... 34567 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Resco Radio - Přidávání stanic
    Od vlahovic.m v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-03-2008, 12:53
  2. Radio 2.25.11 vs. radio 2.47.11 na MDA Vario
    Od flashman v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 28-06-2007, 08:42
  3. Resco Keyboard Pro