Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SmartWaiter – objednávkový systém pro restaurace

Tiskové zprávy (15)|22.7.2005 17:51
Dnes se podíváme na zajímavé použití kapesních počítačů, a to v restauracích. Jistě se již někdo z vás v zahraničí setkal s tím, že číšník v restauraci si při braní objednávky nedělal poznámky na papírek, ale objednávku zadával do PDA nebo jiného mobilního zařízení. Možná to byl systém SmartWaiter od české firmy Smartdata, která s ním pronikla i za hranice ČR. Je to další zajímavé řešení této firmy po zde již prezentovaném produktu pro obchodní zástupce.

Přečtěte si celý článek.
IntEx_ce4you (130)|23.7.2005 00:10
Dnes jsem byl v restauraci "U Bulanka" v Batnovicich a neveril jsem vlastnim ocim, co jsem tam videl. Nejspise se jednalo o jiny software, ale plnil stejnou funkci jako tento - dotykovy panel, pres WiFi pripojene PDA Asus (videl jsem jen kolebku, zarizeni bohuzel ne) a bezdratovy access point Ovislink. Zeptal jsem se vrchniho, jak tento system funguje a popsal mi presne stejnou funkci jako tento program...tj. obednavani primo do kuchyne, evidence objednavek k jednotlivym stolum a tisk objednavkovych listku k zaplaceni. Opravdu jsem jen mrkal :) . Na LCD panelu v titulkovem pruhu jsem videl pouze nazev "Registracni pokladna", cili zadny nazev pouziteho software :( .
klak (148)|23.7.2005 10:19
něco pobobného má prý fungovat v právě otevíraném objektu Ladronka v Praze. je tam několik restaurací/barů se společnou kuchyní.
plachow_ce4you (159)|23.7.2005 10:40
Mám dle screenshotu dojem, že má program trochu problém se zaokrouhlováním :-) Pravděpodobně přepočet z ceny bez DPH na cenu s DPH, ne? :-)
wocis (11)|23.7.2005 12:38
akorat by me zajimalo, kdyz to jede pres wifi, jak dlouho ty pdacka vydrzej, nez je bude nutny dat do nabijecky.. hodinu? Je to super, ale s tou vydrzi to musi byt docela pakarna, porad davat pdacko nekam za bar do kolibky.. to i ten konektor dostane zahul jako prase, takze vymena pdacka kazdych cca pulrok to jisti. to se pak tenhle system asi dobre prodrazi...
ale jinak je to zajimava vychytavka.. od stolu jim muzes pres netstumblera zjistit pripojeni, pak se tam napichnes a zaspamujes kuchyn fake obednavkama :))) kuchar se pak nebude stihat otacet .. (to byl joke)
IntEx_ce4you (130)|23.7.2005 13:11
Tady v Batnovicich to resi kolebkou u dotykoveho panelu. Jinak co se konektoru tyce...nevim jak u Asusu, ale u Looxe je ten konektor v kolebce resen docela chytre - zadne zacvakavani, proste jen polozeni do kolebky = minimalni opotrebeni.
Dominique (151)|24.7.2005 10:52
kdyz uz je to tak moderni system, chybi mi docela moderni design aplikace... ale to je jen takovy nepodstatny detail. celkove se mi to libi...
JiH_ce4you (149)|25.7.2005 08:34
Tak tohle provozuji uz docela dlouho v restauraci Modra Lavicka na rohu Ruzovky a Opletalky v Praze.

Cisnici maji iPaqy, v SD slotu maji ctecku carovych kodu. U vchodu vyfasujete kartu a pak uz vse jede pres kartu -> iPaq -> wifi.
Cisnik vam u stolu sejme kartu, objedna pres iPaq.
Kuchar ma velky dotykac v kuchyni (je otevrena pres pult do mistnosti).
Bar ma velky dotykac na baru.
A pak se proste seberete a jdete k pokladne u vychodu, kde vam sejmou kod, nadiktujou vam co jste meli a zaplatite.

Navic poskytuji wifi i drat (zapujci) internet zdarma. U kazdeho stolu jsou zasuvky. Meril jsem to a je to +-1Mbit.

Na webu maji napriklad online pocet zakazniku kteri jsou prave v restauraci.
Ed: a jeste maji na webu i dobu za jakou zakaznika obslouzi :-) Coz je relativne uzitecne.
A jeste navic si lze jidlo objednat pres internet na presnou hodinu k osobnimu "uziti", pripadne zaslani kuryrem :))

Modra lavicka

Jirka
tortoise (546)|26.7.2005 17:22
[QUOTE="JiH"]Na webu maji napriklad online pocet zakazniku kteri jsou prave v restauraci.
Ed: a jeste maji na webu i dobu za jakou zakaznika obslouzi :-) Coz je relativne uzitecne.[/QUOTE]

Akorát tam musí mít otevříno. Když si s manželkou jdeme udělat radost thajským obědem, přijdeme tam hodinu po otevírací době a je tam zavřeno, docela to zamrzí. Když mi pak na mailový dotaz majitel odpoví stylem "já za to nemůžu, že mám nespolehlivý zaměstnance", je to pro mně signál, že tam příště nemám co pohledávat. Byť ty technologie můžou mít promakaný dobře.
JiH_ce4you (149)|29.7.2005 15:21
tortoise: Já jsem hodnotil pouze technické řešení v praxi :) A to řešení se mi zdá v této restauraci dovedené poměrně daleko.

To že nemají otevřeno a jsou neseriózní a pochybní je věc jiná, mimo topic tohoto tématu ;)

Jirka
tortoise (546)|31.7.2005 20:41
[QUOTE="JiH"]tortoise: Já jsem hodnotil pouze technické řešení v praxi :) A to řešení se mi zdá v této restauraci dovedené poměrně daleko.[/QUOTE]

Jasně, pouze jsem přidal vlastní zkušenost, jak může být shlédnutí technicky vymakaného systému v praxi znemožněno :-(