Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace a Exchange

Chuck (284)|21.7.2005 12:35
Je tu někdo schopen mi vysvětlit jak rozchodit synchronizaci MDA2 s Exchange serverem?
beecher (9270)|21.7.2005 13:23
1. Jakou verzi Exchange?
2. Jake spojeni na Exchange? GPRS nebo USB/BT?
Chuck (284)|21.7.2005 13:32
GPRS a verze Exchange je 2003 Enterprise Edition :o))
beecher (9270)|21.7.2005 15:48
Takze ve zkratce asi takto:
1. Zkontroluj, zda-li je na te Exchangi povolena synchronizace do PDAcek
2. Zjisti si, jakou realnou IP adresu nebo DNS nazev v Internetu ma ten tvuj Exchange server
3. Po te na PDAcku pust ActiveSync a jdi Options -> Server
Do "Sync with this server" napis tu IP adresu/DNS nazev, zmackni Options, napis Username, Password a Domenu, kterou pouzivas (zaskrtni "Save password"), dej zalozku Rules a tam si v "When connected ty my PC, server sync:" zvol jak casto nebo jestli rucne chces synchronizovat, kdyz jsi pripojen, v "When server sync conflicts occur" zvol, jak se maji automaticky vyresit konflikty, zda-li prepsat to, co je v PDA nebo to, co je na serveru, a pripadne jeste zapni "Brief" logovani (pro pripad, ze by s tim byly problemy), a dej OK.
Pak si v "Sync these items" vyber, ktere polozky chces synchronizovat a v "Settings" jak a co...

A tim by to melo byt hotovy... ;)
ZdenekP (224)|23.9.2005 14:09
Ahoj, ví někdo kam se v PDA zapisují informace o serveru,... při konfiguraci s Exchange. Rádi bych si vytvořil cab, který po HR tyto věci a spoustu dalších nastavení udělá za mě. Předpokládám, že je to někde v registry. Ptám se, než začnu sám hledat.
ZdenekP (224)|23.9.2005 21:19
Tak jsem to našel:
HKCU\Software\Microsoft\AirSync\Connection
Tam jsou klíče User,Server,......
mareka_ce4you (150)|7.8.2006 16:15
Ahoj a jak vytvoříš ten cab soubor? aky bych si ho rád vytvořil. Dík
ZdenekP (224)|7.8.2006 17:29
Na tvorbu cabů je návod kupodivu zde na Ce4you. Je to v článkách o programování.