Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Loox 420 - špatné basy?

frogale (447)|21.7.2005 08:15
Dela to jen me, nebo ma Loox 420 opravdu mizernou zvukovku? To ze to nebasuje pres repracek je normalni, ale ze i ve sluchatkach Loox basy nezvlada mi prijde divny.... :?:

kuba78 (42)|21.7.2005 11:57
ja na nem teda muziku skoro neposloucham ale myslim ze pri normalnich sluchatkach je vykon a basy celkem prijatelny a dostatecny vzhledem k urceni PDA a pouzitemu hw. pokud tedy neposlouchate techno a v ekvalizeru nemate basy na max :-)

PS: mozna je chyba u me uprostred mezi sluchatky, hudebni vychova nikdy nebyl muj oblibeny predmet, noty neumim dodneska, na nic nehraju a asi mam hudebni hluch :-)
frogale (447)|21.7.2005 12:23
No kdyz nastavim basy na max, tak se to neda poslouchat.. sleje se to do takoveho divneho hlubokeho prskani... Prijde mi to divny...

Edit: Staci kdyz zapnu ten bass boost a je to na nic
Zdenek Malinsky (9781)|21.7.2005 23:49
Záleží hlavně na kvalitě nahrávky a na sluchátkách. Pokud máš špunty, žádné basy nečekej. Bass boost a různé vylepšovátka jsou většinou ke škodě. Zkoušel jsem Koss Porta Pro+stříbrný kabel KrautWire na iPAQ 4150 a Dell Axim X50v a pokud byla nahrávka slušně udělaná, dalo se to i v PDA v rámci možností poslouchat. Jako HiFistu mě to zase tolik neuráželo-čekal jsem to horší.
frogale (447)|22.7.2005 00:16
Nahral jsem pres linkovy vstup Soundblastera vystup Looxe pri zvysenych (zapnutych) basech. Tim se eliminuje pripadna chyba sluchatek (i kdyz ty moje sluchatka nejsou zadny shity).
Ma to 10MB, ale slyset je to tam bohuzel moc dobre. Kdyz tu originalni mp3ku hodim do kompu, tak hraje v pohode (je 192kbps@44khz).


http://www.mvspp.cz/pokus/sample.wav
fisik_ce4you (115)|22.7.2005 10:55
ja mam LX410 a kvalita mi pripada vynikajici a bassy uplne super ... asi to zalezi taky na nastaveni prehravace ( ja mam Mort player ) a sluchatkach ...
teda sum by mohl bejt trochu mensi ale da se to
flashman (1366)|24.2.2006 22:25
Muj beta player si dokonale rozumí s mými sluchátky a hudebně nadanými ušima (loox 420 je jeden z nejlepších na hudbu vůbec)
EDIT: Tak sem to konečně pocítil.. Basy hrajou dobře až do tý doby, než začnete poslouchat nějakou basově "špatně udělanou" písničku.. Nejhorší bylo třeba u kámoše Madona - Sorry to chce basy tak na 2 čárky, aby to nešumělo
Neso (35)|25.2.2006 17:20
Ja mam Looxa 420 a basy su az neuveritelne silne. Vo WM mam basy na 2 policku z lava (2/4) a basy idu utrhnut sluchadla a aj 2x120W repro (cez zosik). V prehravaci mam basy na asi max 3/4 takze u mna su basy neuveritelne silne. Mozno by to chcelo trosku viac hlasitosti a vysok. Po update na 2003 SE sa zvuk velmi zlepsil.
To moj kus.
frogale (447)|25.2.2006 18:46
Smarja tak cim to muze byt? Zkousel jsem 3 Looxe 420 a kazdy mi uz na polovine basu u nekterych pisnicek chrcel (viz obrazky a zvuk vyse).

Nemyslim nastaveni basu v prehravacich, ale primo hardwarove nastaveni Bassu v Audio settings. Kdyz zapnu Super Bass nedaji se nektere pisnicky skoro poslouchat.