Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 17

Téma: Folie na Acer N50

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Prosím zdejší majitele Aceru o radu kde pořídit ochrannou folii na displej . Našel jsem jenom jeden typ , ale ten stojí pres 500 a to se mi zda docela dost za kus igelitu. Kamarad ma na ipaq takove pekne transparentni jako se prodavaji na mobil , zabrani to poskrabani a i od prachu.A za to bych těch 500 klido dal . Dikes za radu
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

a co zkusit zadat do vuhledavani "folie"? naleznes X odkazu vcetne navodu, jak nalepit a dalsi zajimavosti...folie jsou v cenach od 100kc...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Dík , ale ja hledám konkrétní odkaz , prodejnu , typ se kterym jsou jiz nejake zkusenosti. Odkaz jsem jiz zkousel , ale ani autofolie a ani strecovaci folie ba parotesne folie nehledam . Ale potesil jsi mne ze stoji jiz od 100 kč, jeste bych potreboval vedet kde ....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Minimalne na hlavni strance diskuzi jsou dve firmy (nebo uz tri?), ktere prodavaji PDA...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Pěkně děkuji ,,, pda jiz vlastnim tedka shanim folii na displej na N50.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Takze jedna firma prodava Acer PDA, druha HP, treti FS a folie prodava ctvrta? Krom toho v tech diskuzich pak naleznes i prime odkazy...o foliich je tu x diskuzuzi...

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Hlavne nekupuj originalni folii od Acera primo,je to to nejhorsi co jsme kdy videl

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Eh, budu si muset zakazat psat prispevky, kdyz jsem zrovna "ve" velke strane...

Myslel jsem ceske firmy, ktere prodavaji PDAcka ruznych vyrobcu, prislusenstvi (tedy i folie) atd...

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

ja mam tuhle a spokojenost http://obchod.sunnysoft.cz/scripts/detail.asp?itemId=523355&level=200

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Nebo tahle, narozdíl od té předcházející, je matná. Sama se rozhoduji kterou z těhle dvou koupit.

Registrace
    Nov 2007

Nejezdi po te matne stylus jeste hure nez po te od sunny? Ta od sunny mi prijde ukrutne hruba od ty doby, co mi kamarad pujcil iPaq s originalni folii :

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Nevím. Mě jde spíš o viditelnost. Lesklá se prý na sluníčku chová teměř jako zrcadlo, naopak od matné, která prý snižuje čitelnost. Názor od názoru se různí, takže fakt nevím. To už ale patří spíš jinam.

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

no kamarad ma hp s orig a to je fakt jen folie a od toho sunny neni hruba nebo alespon ta co mam ja ale je pravda ze kdyz slunicko zasviti tak to je jak zrcadlo

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

ja bych se priklanel spis k ty leskly ta matna je vazne hodne spatne citelna plus prispevek commandera o stylusu

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

cleartouch - matna, skvela viditelnost aj na slnku, vyborna citlivost, umytelna, znovuprilepitelna, dodanie postou do par dni. odporucam

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 22-11-2007, 17:40
  2. Folie + stylus pro Acer n35
    Od jirka.s v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 08-03-2006, 16:06
  3. Folie z "obycejne" folie
    Od sotik v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 9