Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TomTom Go

omicron_ce4you (0)|20.7.2005 11:05
Mate nekdo jiz nejakou (jakoukoliv) zkusenost s TomTom GO 500 ci 700 ? Zajima me cokoliv k tematu, to je dostupnost u nas, ceny, zkusenosti z provozu, problemy, instalace do auta atd...
Diky
Evžen Všetečka (0)|20.7.2005 20:56
Tady jsou alespoň ceny , zkušenosti nemám žádné .

http://www.eurospace.cz/cenik.php?znacka=tomtom&kategorie=0
Suri_ce4you (117)|9.8.2005 11:10
Taky bych měl dotaz:

Chci to koupit otcovi do auta. Rozdíl mezí GO 500 a GO 700 je pouze v mapových podkladech. Myslíte, že půjdou mapy z tomtom 5 (PDA verze) do toho? Když mu jí nahraju na SD kartu????

Ď.
killerGBU_ce4you (148)|9.8.2005 14:29
no vzhledem k tomu, že mapy z PDA TT5 jdou i do smartphone, tak bych řekl, že mapové podklady používají stejné, ale ruku do ohně bych za to nedal
ipf (2136)|9.8.2005 14:51
[QUOTE="Suri"]...Myslíte, že půjdou mapy z tomtom 5 (PDA verze) do toho? Když mu jí nahraju na SD kartu????...[/QUOTE]
Zcela určitě to bude fungovat, ten přístroj je v podstatě ořezané PDA, takže bude stačit nahrát mapu na kartu a v nabídce vybrat příslušnou mapu.
Suri_ce4you (117)|11.8.2005 09:35
Díky chlapi. 100 ušetřených liber je 100 lïber :cool:
HUgo.j (59)|13.8.2005 20:45
TomTom GO 500 jsem měl půjčený 2 dny a je to super věc. Rozdíl mezi 500 a 700 je ten, že 700 má HD a komplet celou Evropu. 500 má SD karty a mapy jsou na nich stejné jako u TomTom 5. Dále jsou na té kartě nainstalovány i soubory programu (myslím že celý program), bez nich to hlásí chybná karta. Každou pak musíš aktivovat vlastním kódem a když se podíváš na cenu jednotlivých map i s SD kartou vyplatí se rovnou koupit 700 a mít celou Evropu. Samotný zařízení jsem testoval v porovnání s YAKUMO DELTA 300 GPS a poznatek je ten, že TomTom GO 500 má mnohem citlivější anténu (o dost), program má více funkcí než v PDA, dobrá věc je i ta bluetooth handsfree.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|5.1.2006 07:26
Dnes vyšel ne serveru mobilmania.cz článek Navigátor TomTom Go: zkušenosti s novými mapami ČR.

Jsou zde popsány předvším zkušenosti s novými mapovými podklady.
Ivo Pokorný (400)|5.1.2006 07:30
Ja bych prave rekl, ze ty mapy jsou stare, protoze udavane pokryti 36% bylo u stare mapy a ne u te nove, ktera vysla na konci roku.


EDIT: Tak se omlouvam, mel jsem to precist cele doslova:

CITUJI: "Nová mapa, kterou jsme testovali, má přesné označení DE_AT_CH_PL_CZ_Plus v605"
libor_m (1026)|13.1.2006 21:27
Ale proč tam píšou, že čísla popisná jsou pro Prahu a MB??? Vždyť v této verzi byla jen pro MB!
mlok2_ce4you (24)|14.1.2006 21:28
GO 700 mám cca 2 měsíce a jsem absolutně spokojen! Funguje stejně jako SW v PDA, jen je všechno jednodušší a funguje bez nastavovaní. Mě nastavování nevadí, ale GO se nemusím bát otci do auta a říct mu pouze jak se zapíná a vypíná. A vo tom to je - jednoduchost a zase jednoduchost :-)
drowner (43)|15.1.2006 13:21
[QUOTE="mlok2"]GO 700 mám cca 2 měsíce a jsem absolutně spokojen! Funguje stejně jako SW v PDA, jen je všechno jednodušší a funguje bez nastavovaní. Mě nastavování nevadí, ale GO se nemusím bát otci do auta a říct mu pouze jak se zapíná a vypíná. A vo tom to je - jednoduchost a zase jednoduchost :-)[/QUOTE]Ja teda nevim, ale i muj technicky absolutne nevzdelany otec by zvladnul zapnout BT prijimac a PDA. Nic vic totis delat nemusi... Takze tu "user friendly" bych zas tak neprecenoval.
mlok2_ce4you (24)|15.1.2006 13:33
No jasně, ale pokud se ti PDA sekne, což moje občas dělá, nebo mu tam skočí nějaká připomínka ... Já vím, jsou to maličkosti, ale prostě tohle provedení vyhovuje, protože s tím nejsou absolutně žádný problémy :-)

[QUOTE="drowner"][QUOTE="mlok2"]GO 700 mám cca 2 měsíce a jsem absolutně spokojen! Funguje stejně jako SW v PDA, jen je všechno jednodušší a funguje bez nastavovaní. Mě nastavování nevadí, ale GO se nemusím bát otci do auta a říct mu pouze jak se zapíná a vypíná. A vo tom to je - jednoduchost a zase jednoduchost :-)[/QUOTE]Ja teda nevim, ale i muj technicky absolutne nevzdelany otec by zvladnul zapnout BT prijimac a PDA. Nic vic totis delat nemusi... Takze tu "user friendly" bych zas tak neprecenoval. [/QUOTE]
Robbero (1)|26.1.2006 16:51
Dobry den.Chtěl bych se zeptat jestli se někomu podařilo aktivovat free TOMTOM PLUS služby.A jak? :?:
velitel (58)|4.2.2006 23:39
tak tohle by mme take zajimalo. Mne se to pres vikend nejak nepodarilo.
A otazka do plena: jde updatovat mapa co je v tomtom go 700? Protoze tam je nainstalovana starsi verze bez moravy a obetovat dalsich 60 eur za plus mapu deatchczpl se mi zda docela hodne. Zvlast kdyz to zarizeni je cca mesic koupene.
ANTAL_ce4you (3)|6.2.2006 11:45
Z těch mála informací vím, že snad registrace určitému % lidí, kteří vlastní toto zařízení nejde provést (důvody mi nejsou známy) a aktualizace pouze si zaplatit těch 60 E.
kemr (1)|27.5.2006 13:31
Zdravím všechny,
sháním nějakou dobrou duši, která mi poskytne pro sdílení mapu DE_AT_CH_PL_CZ_Plus v605. Jsem si nechtíc smazal komplet celou kartu a teď jsem bez mapy. Jediná verze co jede je v605 a tu nemám :-(
Vlastním TomTom GO 500 a kontaktoval jsem i TomTom.com, ale chtějí abych jim poslal kartu, že mi tam nahrají nové data...a tak dlouho se mi čekat nechce...

Děkuji