Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 19 z 19

Téma: Jak opravím škrábnutý displej na 720-ce? prosím help.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od hybo
    spise to znamena, ze v pripade potreby ji muzes sundat a dat jinak, nebo jinam...omyvat a cistit ji budes jen ze strany pouzivani a na to ji nepotrebujes davat dolu
    Mam ji zrovna nandanou, ale ac sem se snazil, zustal pod ni nejaky prach a ten je jiste prilepen na lepive spodni vrstve..takze i tu musim omyt..tedy nalozil ve vodni lazni, jak sem zde nekde cetl..tak predpokladam, ze folii to nic neudela..ale jinak je paradni, klouze po ni stylus jedna basen a subjektivne mi nezhorsila citelnost a vernost barev ani o kousek :yes:
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Ad Perlička
    Byl jsem v jiné diskuzi nařknut, že jsem toto nikdy osobně nevyzkoušel, že nemohu tušit škody po broušení, že jsem tuto informaci převzal beechera.. atd.
    Jedinou pravdou je, že jsem tuto radu převzal od beechera. Sám jsem tento postup vyzkoušel na 2 PDA a nejdříve jsem ověřil na starém mobilu. Záleží na poškození, hloubce a celkovém rozsahu drápanců. Samozřejmě, že po tomto zákroku není displej panensky hladký a čistý jako z výroby, ale výrazně se to může zlepšit. Hluboká rýha klíčem nebo hřebíkem vyretušovat nejde-to dá rozum do hrsti.
    Psal jsem leštit, ne broustit! Chce to příště pozorněji číst příspěvky. Ovšem když čtu, co jsou si lidé schopni napáchat za škody, tak po vzoru amerických výrobců mikrovlnek, kteří radí, že se jejich mikrovlnné trouby nemají používat na sušení psů a koček, tak radím, raději to nezkoušejte a pokud ano, děláte to na vlastní nebezpečí.
    Postup jsem konzultoval před prvním použitím i s kamarádem restaurátorem, kterému občas pomáhám. Obraz za desítky nebo stovky tisíc korun sice není displej za pár tisíc, ale u obou je třeba lehká ruka a trpělivost.
    Milošem uváděný postup na lehounké škábanečky je možná lepší, já jsem měl podrápaného starého Palma-hlavně jeho graffiti plošku. Ovšem prevence fólií a opatrnost je rozhodně lepší, než všechny retušovací postupy.

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

No tak jsem se ptal v servisu a řekli mi, že dotyková vrstva se samotná vyměnit nedá, je to integrovaný jediný díl spolu s displejem, takže se to mění celý v tzv. "bloku" a cena je prý cca 5.000,-Kč a více + DPH podle typu displeje. No a u 720-ky by to prý mohlo být něco kolem 8.000,-Kč + DPH + práce. Dobrý ne???? :no:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

cz jsme Ti rikali (viz prvni prispevek teto strany )

<b>1. tak dotykova vrsta je soucasti displaye a tak se meni celej display (radove od cca 5000kc - 10000kc)</b>

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Displej
    Od Hoper11a v sekci Touch HD
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 14-08-2009, 13:17
  2. HTC Touch Pro - škrábnutý display
    Od RedDwarf_ce4you v sekci Touch Pro
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 31-01-2009, 10:57
  3. Displej u E-ten 500+