Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 78

Téma: Komunikace: Jak nastavit připojení k Internetu (GSM, GPRS...)

Guest

Presne to ktere mam nastavene.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

No to je hezke ... ja jsem spis myslel, abyste to cislo sem vypsal :-)
    Mimochodem zkuste se rozepsat vice o vasem nastaveni (tj. operator, tel. cislo, ktere pouzivate atd.). Mate overeno, ze vam GPRS s vasi SIM chodi (napr. wap pres gprs v telefonu) nebo je to poprve co se o GPRS spojeni pokousite?

PavelR.

Guest

Telefonni cislo vytacim ve tvaru *99***1#. GPRS mam normalne aktivovano a projeni k internetu v konfiguraci muj NB - infraport - N6310i funguje naprosto bez problemu. Wap v telefonu pres GPRS je plne funkcni. Operator je Eurotel

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Nejdrive vyzkousejte zmenit vytacene cislo na obecnejsi *99#
    To CID v *99***1# se pouziva tehdy, odkazujete-li na datovy ucet nastaveny v telefonu (napr. u Ericssonu) popr. operator vyzaduje presny odkaz na konkretni APN (to ale neni pripad Eurotelu). Pak zkontrolujte, zda mate v Extra dial-string modem settings spravne zapsano +cgdcont=1,"IP","internet" (pozor bez AT prefixu).

PavelR.

Guest

Je to porad to same, ja jsem to zkousel s obemi cisly a vzdycky to dopadlo stejne, i ten at prikaz jsem tam mel vlozen, ale porad nic.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

1. Zkuste zrusit sparovani popr. i pripojeni a vse nastavit znovu.
    2. Pokud vyse uvedene nepomuze, zalohujte na kartu popr. do iPAQ File Store, provedte tvrdy reset a vyzkousejte se pripojit aniz byste instaloval jakykoli SW.
    3. Problem muze byt i v telefonu - mate-li tu moznost vyzkousejte pripojejeni jeste s jinym GPRS telefonem.
    4. Mimochodem pres infra vam stejne pripojeni chodi?

Na http://www.nokia.com/cda1/0,1080,1528,00.html je kratky navod pro pripojeni 6310i a PPC (i kdyz jen klasickych PPC a tedy ne PPC2002; i tak ale muze pomoci). Vse by melo byt velmi jednoduche a krome sparovani + zadani nekolika malo udaju do connection manageru (tj. *99#, vybrani bluetooth modemu, zadani DNS 160.218.10.201 popr. Alt DNS 194.228.2.1 a +cgdcont=1"IP","internet") byste se nemel nicim jinym zabyvat.

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Feb 2003

Prosím, stále se pokouším nastavit připojení na net (nejlépe pomocí GPRS), pročetl jsem si k tomuto publikovaný článek, ale nedaří se mi odstranit " +0 " v čísle ...takže *99# se prostě nevytočí...[(]

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

String +0 je neskodny; obvykle se vyskytuje jen v prehledu nastavenych pripojeni (a to tehdy, kdyz se odstrani Country a Area code prefixy) a pri samotnem spojeni se nevytaci (samozrejme to jen v pripade, ze jsou spravne nastaveny Dialing Locations).

Pokud mate s vytacenim problemy, podivejte se do Dialing Locations. Nejbeznejsi nastaveni je mit pri konfiguraci pripojeni vytacene cislo pouze v polozce Phone number a pak v Dialing Locations na nej odkazovat jen pismenem G (tj. ve vse trech polich mit jen G).

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Feb 2003

Sláva [] ...už se mi to podařilo.... Děkuji moc.... V.

Guest

Ahoj,mám, taky 6310 a s Ipúaqem 3630 mám taky zkušenost.napiš jak jsi nastavil spojení a já ti to vysvětlím.Používám momentálně sice 3970 a wireless pack jacket,ale s 6310 mě to funguje i přes irda i přes bluetooth-což 3630 nemá.Napiš jakého máš operátora a potom se podíváme na to připojení.Není to problém.

Guest

Ahoj,máš to špatně nastavené.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2002

Ipaq 3970 + Nokia 6310i+T-Mobile GPRS
    Prosím o polopatistické vysvětlení, jak krok po kroku nastavit spojení (bluetooth) na přístup na internet. Děkuji

Nováček
    Registrace
    Apr 2003

De to uplne normalne, staci v ActiveSync: Pass Through- Internet a pak hned po pripojeni internet funguje (ne to ze zacatku neslo a kdyz sem neprisel na to cim to bylo, tak sem udelal twrdej reset a fsechno bylo OK) Ja sam to pouzivam pres IRDA

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Me se nejak nedari propojit Asus MyPal A620 se Samsungem C-100 pres IrDA. Vubec to nechce vytacet cislo, kdyz se pripojuju na net. Pritom Notebook takhle pripojim jak s mobilem, tak s PDA.

Nevite nekdo jak to rozchodit? Dik.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Kouknete prosim na tento dosud nepublikovany clanek a dejte vedet, jestli to pomohlo...

Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jak nastavit připojení k Internetu?
    Od Pavel Koza v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 187
    Poslední příspěvek: 23-12-2008, 12:43
  2. Připojení k internetu pomocí GPRS
    Od Jirka125 v sekci Dell
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 25-01-2007, 09:34
  3. Připojení k internetu přes GPRS
    Od Behe v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-02-2006, 12:55
  4. Jak nastavit u Windows CE 3.0 připojení na internet přes GPRS mobil ?
    Od dj.kure_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-11-2005, 11:33
  5. Online GPRS komunikace
    Od Jana_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 04-01-2003, 11:13