Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A730W-dobíjení v autě...

martinhamr_ce4you (486)|18.7.2005 09:06
Asi jsem hlupák,ale jakým způsobem lze dobíjet Asuse 730 v autě.Dal jsem to pomocí USBkabelu do zapalovače a ono se nic nedělo.Je tam potřeba někde něco přepnout?
j-cop (80)|18.7.2005 18:46
Nevím, jakou máš nabíječku, ja mám tu, co byla přiložena u GPS Asus BT100 a funguje skvěle. Trošku chaos je v kabelech, protože je zapalovač / rozdvojka / kabel A do GPS / kabel B do USB kabelu (pouzivam host) / USB kabel ... ale funguje to bez problémů (a taky díky tomu nenadávám na baterku).
martinhamr_ce4you (486)|18.7.2005 19:49
[QUOTE="j-cop"]Nevím, jakou máš nabíječku, ja mám tu, co byla přiložena u GPS Asus BT100 a funguje skvěle. Trošku chaos je v kabelech, protože je zapalovač / rozdvojka / kabel A do GPS / kabel B do USB kabelu (pouzivam host) / USB kabel ... ale funguje to bez problémů (a taky díky tomu nenadávám na baterku).[/QUOTE]

No také mám nabíječku která byla u GPSky,je to tedy Holux ale v tom by problém snad být neměl.Ještě je tam v nastavení nějaké přepnutí na nabíjení v kolíbce.Nemůže to být ono?
rihak (16)|21.7.2005 00:58
Tak to jsi na tom stejně jako já, už jsem reklamoval dvě dobíječky - blbý je že se to musí poslat i s celou GPS sadou, což je naprd. Mrkni, že ani nesvítí LEDka na konektoru.

:disgusted:
martinhamr_ce4you (486)|21.7.2005 12:10
Tak to mě svítí,ale nesvítí mě žlutá kontrolka že se dobíjí.