Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s podsvicenim - prosba

zipiik (206)|8.1.2003 19:12
zdravim. nevim, jestli se toto tema na ce4you.cz uz neprobiralo, ale muj problem jsem tu nenasel. docela zajimavym zpusobem mi funguje/nefunguje podsviceni na ipaqu 3870. pri beznem provozu funguje podsviceni tak, jak by melo, ale pokud je ipaq delsi dobu vypnuty a na svetelne cidlo nejde svetlo, napr. pres noc, ale i kdyz je treba pres den nekolik hodin v pouzdre, tak nenabehne podsviceni, pokud zapnu ipaq ve tme (brzo rano v neosvetlenem pokoji, vecer ulece ve vetsi vzdalenosti od lampy), ale staci na ipaq (cidlo) posvitit a podsviceni zacne fungovat.
pred vanoci jsem dal ipaqa do servisu s tim, ze se mi nahodne nezapina podsviceni (to jsem jeste nemel vykoumanou vyse popsanou zavislost) a vratil se mi s tim, ze je ok. priznavam, ze na zavislost prisel kamarad, vlastnik pocketlooxu a potvrdil mi ji i kolega z prace, kteremu proslo rukama nekolik pocketlooxu, bohuzel nemam moznost otestovat jineho ipaqa.
konfigurace ipaqa je: os ppc2002, rom 2.20, + euu2, posleze i euu3, zadny nainstalovany sw (abych vyloucil vliv dalsiho sw), vypnuta automatika regulace podsviceni, ceske locales. podle serioveho cisla se tohoto exemplare netyka problem prvnich 38xx s podsvicenim displeje popsany na strankach supportu compaqu.

chtel bych se zeptat, zda je to problem jen meho exemplare ipaqu a tudiz je to bug do servisu nebo zda je to obecna vlastnost ppc2002 (loox ma uplne stejne problemy), na kterou si musim zvyknout?

asi mam pech, protoze za 9 mesicu jem mel ipaqa v servisu 3x (mrtve pixely v displeji, cosi s reproduktorem /vymena kus za kus/ a ted pres vanoce podsviceni), stary dobry palmIIIx mi spolehlive slouzil 2,5 roku a ted uz 9 mesicu slouzi brachovi. je to nahoda, nebo jsou ppc zarizeni tak poruchova obecne?
Pavel Koza (4761)|8.1.2003 19:33
Myslim, ze probiralo, ale to je jedno - jedna se o zavadu, nutna oprava v servisu.

P.S. No, poruchovost Pocket PC je, ale lepsi se to[;)]
Rossator (6)|9.1.2003 20:58
Hele ja mam stejny problem, taky iPAQ 3870 a taky mi to obcas klekne, volal jsem do servisu a rikali, ze mi to poslou do HOLANDSKA a tam vymeni jednu soucastku a bude to OK, ze o tom pry vedi. Mam na to zaruku do roku 2005, tak nikam nespecham, trva to 10 dni nez ti ho vrateji a na to neni zatim cas. Tak nezoufej je to pry normalka. Zdravim.
null (0)|10.1.2003 14:02
Potvrzuji stejný problém s iPAQ 3870, zakoupeným ve 12/2001. Taky mi servis tvrdil, že sériové číslo nepatří mezi závadovou výrobní vadu. Trval jsem však na opravě a tak mám asi měsíc iPAQ doma (doba v servisu cca 3 týdny) a zatím šlape bez závad. Zdraví Vili.