Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s ukladanim souboru pres ActiveSync

Barbados (189)|16.7.2005 18:09
Ahoj lidi potrebuju pomoct , poridil jsem si pda pred 4 dny a porad v tom nejak tapu . Doposud jsem pres active sync. instaloval do pda jen obrazky a mp3 , dneska jsem se pokusil nakopirovat dokument z wordu a ono mi to v pc v AS napsalo : doslo k vnitrni chybe a prevod souboru byl zrusen .Doporucujeme ulozit soubory , ukoncit vsechny programy a restartovat pocitac. To jsem udelal a vse opakoval a nepomohlo to a co vic nejdou tam kopirovat ani jpg. mp3. nic - pri nich to pise proces nema pristup k souboru nebot ho vyuziva jiny proces.. Dokonce jsem reinstaloval active sync. a udelal hard reset na pda , to pomohlo ale zase jen do ty doby nez jsem se snazil nakopirovat doc nebo xls. prosim poradte mi dik moc
hybo (3107)|16.7.2005 18:14
duvod je prosty, snazis se tam nakopirove DOC, nebo XLS, ktere je tak slozite, nebo obsahuje nejake "prkotinu", kterou AS nedokaze konvertovat...todle, plus fakt, ze jiz neni potreba dokumenty konvertovat, protoze jej PocketPC zvlada otevrit samo nas vede k tomu, ze v menu tools / options / zalozka rules / tlacitko conversions settings - zrusime konversi dokumentu....jiz se to zde taky objevilo ;)
Barbados (189)|16.7.2005 19:40
dik moc a ja se s tim mordoval cely odpoledne