Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact vs. Asus MyPal A730

MultiTricker (112)|16.7.2005 16:57
Lidicky, potreboval by jsem poradit... Rozhoduju se mezi koupi jednoho z techhle zarizeni. Uz asi 2,5roku mam iPAQ 3970 a za tu dobu jsem mel i ruzne symbianovske zarizeni a dokonce i jednoho PALMa (Tungstena T3) a zadne z tech zarizeni nesahalo Pocket PC ani po kolena, coz tady vetsina lidi asi vidi stejne :)

Prece jenom je to hodne dlouha doba co mam onoho iPAQa (i kdyz i pres pochroumane 2 piny v SD slotu a poskrabany display slouzi naprosto skvele) a chtel bych si koupit novy kapesni pocitac...penize mam a rozhoduji se mezi MDAc a A730.

MDAc - HW je v podstate stejny jako muj nynejsi iPAQ, ale navic ma telefon, takze by jsem sebou nosil jenom jedno zarizeni. Sms a hovory se u me moc nerealizuji, takze telefon potrebuju opravdu pouze okrajove a na to mi tahle kombinace plnohodnotneho PDA a telefonni casti staci. Akorat se bojim, aby zarizeni nebylo prilis male a spatne se na nem necetli knizky a nevytukavali stylusem na SW klavesnici nejake ty textiky. Fotak je spis zalezitost okrajova (obcas se hodi na "ofoceni" kratsiho kusu textu) a ma ho i 730,takze zadna velka vyhoda.

Asus MyPal A730 - tady me uplne nejvic laka VGA rozliseni. Sice by jsem sebou musel tahat telefon a nemohl by jsem mit PDA vsude sebou, ovsem ta krasa VGA displaye je nezmerna (videl jsem v akci). Dalsi vyhody tohoto zarizeni (USB host, CFslot...) pro me nemaji rozhodujici vahu.

Takze sebou nosit jedno zarizeni, nebo radeji holt sebou tahat zarizeni dve? Vim ze je to tezke rozhodovani a zalezi to hlavne na me a na mych potrebach, ale at se na to divam jak se na to divam, tak vubec nevidim jednoznacneho viteze. Pokud by me nekdo mohl nachutit prave na to jedno PDAcko svym nazorem, tak by jsem mu byl neskonale vdecny.
hybo (3107)|16.7.2005 17:05
jiz desitky krat zde resene tema a v podstate jsi si odpovedel sam...je to na kazdem osobne...tady se jen dovis, proc kdo ano, kdo ne, nevyhraje ani jeden a stejne se rozhodnes sam...to, ze resis MDAc vs Asus, ktery se mozna jeste neresil neni podstatne, protoze otazka je vseobecna a to "jedno, nebo dve zarizeni?"
MultiTricker (112)|16.7.2005 17:25
No doufam, ze to nejak dopadne pomerne rychle, protoze z te moji nerozhodnosti uz je mi na nic.

Zatim to vidim na MDAc a doufam, ze bude v praxi i pres svoji malost dobre pouzitelny a citelny display.
Zdenek Malinsky (9781)|16.7.2005 17:31
[QUOTE="MultiTricker"]Zatim to vidim na MDAc a doufam, ze bude v praxi i pres svoji malost dobre pouzitelny a citelny display.[/QUOTE]Nemyslím si. Ale porovnáváš neporovnatelné.