Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A620BT a zálohování

Orbb_ce4you (58)|16.7.2005 14:08
DD, mam v ROMce 2 utility na zalohu kompletniho systemu ... Jedna se jmenuje SmartKeeper a je v Settingst/System a druha je Asus BackUp a je v programy/Asus Programs ... Kterou mam pouzivat ? funguji obe, jedna dela zalohu tak asi 10MiB a druha 3MiB ... Ten keeper vypada solidneji :-) jakej je mezi nima rozdil ?
Kája_oldd (759)|16.7.2005 14:31
jejda, ta čeština...ale mam za to že použávím ten od asusu, který se obnovuje z ASUSBKUP.SAV-tato záloha je větší a obsahuje vlastně kompletní kopii RAMky a po jejím nahrání (dejmetomu po hard resetu se všechno dá do podoby v jaké bylo před zálohování. U keepera nevím...on se mi nějk pokazil při prvním pokusu o obnovení a pak už jsem nezkoušel, tak nevím. Z mé zkušenosti doporučuju ono zálohování od asusu
Mark314 (232)|22.7.2005 16:09
No já používám určitě tu v Settings/System, protože s tou druhou nemám moc dobrou zkušenost... ale záleží na každým jak chce... btw teď na zálohu používám SpriteBackup...
Orbb_ce4you (58)|22.7.2005 17:16
OK diky moc :-) jinak co se ti Kajo nelibi na cestine ? :-)
Ren_ce4you (1)|12.8.2005 13:16
Ahoj lidi, musel jsem si udělat čas a napsat něco o této mašině ASUS A620BT. Jednu mám už půl roku. Včera přežil něco neuvěřitelného a já to musím oznámit světu. Stroj A620BT je nezničitelný. 3x spadl bez obalu na tvrdý podklad. Pokaždé z výše okolo metru. Rána prostě strašná. Až na malé odřeniny jede dál v pohodě. Ovšem včera jsem svou nešikovnost korunovat a můj miláček mi z hladových rukou vypadl do litrové mísy plné horkého guláše. Byl ponořený ze 75% s obrazem dolu. Asi po dvou sekundách šoku jsem ho vytáhl (ač spadnul vypnutý, nyní mu display zářil a promrkával) a přiskočil ke kouhoutku kde jsem ho kompletně za provozu opláchl vodou ,následně otřel a vyfoukal vodu z dírel repráčku a mikrofonu. Chtěl jsem ho nechat vypnutý na sluníčku aby vyschnul a zkusit zapnout až bezpečně suchý aby někde něco nezkratlo. Ale tenhle asus nemá možnost vyjmutí baterky a na povely čudlíkama nereagoval. Naskočila černá stránka s názvem Update Flashrom a do nekonečna na display běžela nějaká chybová hláška. Display nesvítil rovnoměrně po celé své ploše. Různě u toho světelně mutoval.. prostě katastrofa. Tak to bylo dokud mu nedošla šťáva. Ráno jsem ho v práci připojil do kolíbky a ejhle... naskočil stav po resetu. Obnovil se čistý operační systém. Stačilo nahrát zálohu a jede jako by se nikdy nic nestalo. Tohle je prostě neuvěřitelné.