Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pamet pro spustene programy

simir_ce4you (274)|16.7.2005 09:39
Kolik musi mit acer n 30 pameti pro spustene programy?Mam na sve cihle spusteno: pocktet wheater,pocket plus,sunny day,kalendar a ukoly a spf finance.Nezda se vam toho moc?Sice mi to nezpomaluje pda ale mam divny pocit kdyz mi sviti ukazatel volne pameti jen kolem 30mega
hybo (3107)|16.7.2005 09:52
Volna pamet je zavisla od pameti, ktera je k dispozici a ta se meni dynamicky dle obsazene ulozne a aplikacni pameti. Pokud Ti vse jede a zda se, ze jo, tak todle resit nemusis...
simir_ce4you (274)|16.7.2005 09:56
Acer ma k dispozici jen asi 55 mega jak pro chod programu tak pro ulozeni.Sice mi to slape ale mam docela prodlevu pri startu pocket informantu.Tak prave nevim jestli je to normalni kdyz je tam ta prodleva.Jestli toho nemam moc spusteneho.Ale jak pises asi neni treba se o to starat,ale stejne mi to neda:))
hybo (3107)|16.7.2005 10:01
je to narocna aplikace a nema to nic s RAMkou...mas toho spusteneho mene nez mnoho dalsich zde...bezne je volna pamet delena na pul pro ulozeni a spousteni, cim vice ulozis, tim mene je bezne ke spusteni, ta pulka (ten slider) se ale posouva dynamicky od aktualni hodnoty (v ramci tolerance)...
simir_ce4you (274)|16.7.2005 10:02
Si mne docela uklidnil:D Diky