Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nefunkcnost SD karty i po jejim zformatovani

aaischa (660)|16.7.2005 09:10
tak uz zase.. mel sem na sd karte zalohu rom..chtel sem uz pak tu kartu pouzit normalne v mdacku.. tak sem ji tam dal... ptalo se na format...potvrdil sem to...pochvilce to reklo ze je naformatovana.. ale stejne ji to nevidi.. tak vyndam zandam a chtelo by ji to formatovat znova a kdyz to potvrdim tak porad to samy dokola.. ale ctecka v pc ji precte vzdycky,muze na ni zapisovat a cokoliv, ani format fotakem nebo jinou veci nepomaha.. ani mpx200 ani mda tu kartu nevidi.. co stim?? naformatovat nakym softikem prez pc..?
stary_pes_ce4you (252)|30.10.2005 10:21
Nasiel si odpoved na svoju otazku? mam stejny problem...
stary_pes_ce4you (252)|30.10.2005 10:55
Problem odstraneni - staci vo win hexe prepisat clustre na nuly, popripade zalohou nejakej inej karty...
Pimoss (53)|14.11.2005 13:26
Nahrála se mi na SD kartu poznámka (33,4 MB) a od té chvíle se na ni nemohu dostat.Myslím, že se zcela zaplnila, může mi někdo poradit, jak se na ni dostat a ten soubor smazat ( přes ActiveSnchr to nejde, Průzkumníka také ne a TotalCom. mám právě na kartě...). Dík za rychlou radu Pavel
stary_pes_ce4you (252)|14.11.2005 15:08
[QUOTE="Pimoss"]Nahrála se mi na SD kartu poznámka (33,4 MB) a od té chvíle se na ni nemohu dostat.Myslím, že se zcela zaplnila, může mi někdo poradit, jak se na ni dostat a ten soubor smazat ( přes ActiveSnchr to nejde, Průzkumníka také ne a TotalCom. mám právě na kartě...). Dík za rychlou radu Pavel[/QUOTE]

Skusal si ju dat do citacky a cez prikazovy riadok zadat "format M:" ? M je jednotka s SD kartou.
aaischa (660)|14.11.2005 17:49
zkusím to s tím hex editorem fakt mě to nikdynenapadlo.. tu SD mám pořád doma :)
Pimoss (53)|14.11.2005 19:53
Milý "starý pse, právě jsem si pořídil čtečku HAMA, ale asi se mi ji nepodařilo instalovat, poěvadž to nechce číst, není k tomu dodán žádný návod. Neporadíš mi sím ?