Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: nefunkcnost SD karty i po jejim zformatovani

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

tak uz zase.. mel sem na sd karte zalohu rom..chtel sem uz pak tu kartu pouzit normalne v mdacku.. tak sem ji tam dal... ptalo se na format...potvrdil sem to...pochvilce to reklo ze je naformatovana.. ale stejne ji to nevidi.. tak vyndam zandam a chtelo by ji to formatovat znova a kdyz to potvrdim tak porad to samy dokola.. ale ctecka v pc ji precte vzdycky,muze na ni zapisovat a cokoliv, ani format fotakem nebo jinou veci nepomaha.. ani mpx200 ani mda tu kartu nevidi.. co stim?? naformatovat nakym softikem prez pc..?
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Nasiel si odpoved na svoju otazku? mam stejny problem...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Problem odstraneni - staci vo win hexe prepisat clustre na nuly, popripade zalohou nejakej inej karty...

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Nahrála se mi na SD kartu poznámka (33,4 MB) a od té chvíle se na ni nemohu dostat.Myslím, že se zcela zaplnila, může mi někdo poradit, jak se na ni dostat a ten soubor smazat ( přes ActiveSnchr to nejde, Průzkumníka také ne a TotalCom. mám právě na kartě...). Dík za rychlou radu Pavel

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Citace Původně odesláno od Pimoss
    Nahrála se mi na SD kartu poznámka (33,4 MB) a od té chvíle se na ni nemohu dostat.Myslím, že se zcela zaplnila, může mi někdo poradit, jak se na ni dostat a ten soubor smazat ( přes ActiveSnchr to nejde, Průzkumníka také ne a TotalCom. mám právě na kartě...). Dík za rychlou radu Pavel
    Skusal si ju dat do citacky a cez prikazovy riadok zadat "format M:" ? M je jednotka s SD kartou.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

zkusím to s tím hex editorem fakt mě to nikdynenapadlo.. tu SD mám pořád doma

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Milý "starý pse, právě jsem si pořídil čtečku HAMA, ale asi se mi ji nepodařilo instalovat, poěvadž to nechce číst, není k tomu dodán žádný návod. Neporadíš mi sím ?

Podobná témata

1. nefunkcnost wifi
    Od Ferkov v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-01-2010, 08:44
  2. nefunkcnost wifi na n50 - ROM ...18
    Od Eurino_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 10-12-2007, 07:29
  3. Program na zformatovani SD karty
    Od rhadesan_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC