Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dobíjení Acer n35

Jíra_ce4you_oldd (10)|15.7.2005 14:04
Při navigaci v autě se mi acer hodně ohřeje a přestane se dobíjet Pokud ho chci dobít, musím ho vypnout, nechat zchladnout a dobíjet. To dělá pouze při navigaci. Řešil jste někdo tento problém?
Radim1_ce4you (71)|15.7.2005 14:33
Ja som mal tu istu skusenost. Potom som skusil iny autoadapter a islo to v pohode. Aka je tam zrada neviem.
ms_ce4you (364)|4.8.2005 08:49
Ted jsem byl na dovolene a mam stejnou zkusenost.

Kdyz jsem vzdy vyjizdel, Acer se dobijel. Po nejake dobe prestal dobijet, i kdyz nebyla baterie dobita. Na druhou stranu se ale alespon nevybijel.

2Radim: Jaky jsi zkusil autoadapter ? Tzn, ze original dodany s PDA je spatne navrzeny ?
Jíra_ce4you_oldd (10)|4.8.2005 09:00
Vyřešil jsem to jednoduše - vyreklamoval jsem ho. Pro úplnost druhému nešly hodiny a třetí nešel spustit vůbec. Až čtvrtý Acer funguje. Zatím. Jinak jsem zjistil, že když se přehříval, tak dobíjení fungovalo, když byl položený přímo u klimatizace, ale řešení to není.
Mefisto (231)|4.8.2005 17:11
[QUOTE="Jíra"]Vyřešil jsem to jednoduše - vyreklamoval jsem ho. Pro úplnost druhému nešly hodiny a třetí nešel spustit vůbec. Až čtvrtý Acer funguje. Zatím. Jinak jsem zjistil, že když se přehříval, tak dobíjení fungovalo, když byl položený přímo u klimatizace, ale řešení to není.[/QUOTE]

Co to znamena ze mu nesly hodiny? Me se hodiny zpomaluji a cas se srovna az pro syn s PC
Jíra_ce4you_oldd (10)|4.8.2005 17:39
Hodiny se pohnuly pouze když jsem je synchrinizoval. Potom se nehnuly až do další synchronizace. Například upomínky jsem si upomínal sám.
ms_ce4you (364)|5.8.2005 08:41
Tak hodiny se mi zacaly na dovolene pri ceste zpet pri spustene navigaci pozdit ... postupne az o 20 minut. To mi nikdy nedelaly, zvlast ne pri ceste tam.

Nakonec jsem to vyresil - mam nahratou jeste utilitku GPSDash2, ktera ukazuje nadmorskou vysku a nez jsem jel, tak jsem si s ni hral. Tak me napadlo, jestli jsem tam neco neprepnul, co by mohlo mit vliv na ostatni veci. Nasel jsem tam 2 polozky ohledne synchronizace casu a obe jsem zapnul. Od te doby se hodiny opet ridily z GPS a zadne zpozdeni se nekonalo. Tak jestli to hrabe do registru, ktery ovlivnuje ostatni veci, nevim... U OS z mrkvosoftu je mozne vse.

Ale dobijeni mi blbne porad. Jestli to ale neni zamer, ze pri spustene navigaci nechce nabijeni krmit acer treba moc velkym proudem, ktery je potreba nejen pro vlastni provoz, ale jeste navic pro nabiti baterky. Hlavne, ze se to pri navigaci nevybiji.
Jíra_ce4you_oldd (10)|5.8.2005 10:09
Tak to mně se i vybíjel. Když jsem nechladil aby šlo dobíjení, tak se po čase úplně vybil.
Mefisto (231)|7.8.2005 11:20
[QUOTE="Jíra"]Hodiny se pohnuly pouze když jsem je synchrinizoval. Potom se nehnuly až do další synchronizace. Například upomínky jsem si upomínal sám.[/QUOTE]

No me zase pokud je vyplej tak hodiny nejdou. Pokud ho zapnu tak se rozejdou a spravi se po zapnuti GPSky. Mozna ho zkusim reklamnout, uvidime. Vyuzivam ho prakticky jen pro navigaci a mapy.

Trba az bude update na SE tak se to spravi, nebo po... jak u n30