Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rozdíly mezi PDA z hlediska přehrávání hudby

Bogas (8)|15.7.2005 12:28
Chtěl bych PDA používat i místo MP3 přehrávače - je nějaký výraznější rozdíl v kvalitě mezi jednotlivými PDA když použiju kvalitní sluchátka?
beecher (9270)|15.7.2005 12:38
S Koss Porta Pro pripadne se Staxy je to jedno... :D

EDIT: Myslim, ze jsem jeste nikde nevidel porovnani PDAcek podle toho jak hraji. Ja at dam kamkoliv sve Kossy, tak se to da poslouchat... ;)
Hi-Fi to uplne nikdy nebude...
Bogas (8)|15.7.2005 15:01
No já na takový srovnání taky nenarazil - proto se ptám zkušenejch ;-)

Jinak mezi MP3 přehrávačema sou rozdíly docela znát.
Ivo Pokorný (400)|15.7.2005 15:19
jj, bude to ve sluchatkach jako hlavnim clenu.
Ja sehnal Kossy Porta Pro nahodou funglovky asi za 400,- :D :$:
Znamy si koupil MP3 prehravac u ktereho byly pribalene navic, ale chtel jen spunty. Tak mi je prodal za rozdilovou cenu MP3 prehravace s a bez techto pribalenych sluchatek. :yes:
Jinak nove stoji pres dva litry tusim... :no:
spiderxxl_ce4you (84)|16.7.2005 08:05
me by treba zajimalo jak hraji ty BT sluchatka od HP?Jestli pres to bluetooth se prenasi stereo signal jako je ve vystupu na sluchatka.
beecher (9270)|16.7.2005 21:46
Jiste ze hraji stereo, bych rekl, ze by to bylo dost na houby, kdyby ne. ;)
oltcit (1098)|16.7.2005 22:12
[QUOTE="beecher"]S Koss Porta Pro pripadne se Staxy je to jedno... :D

EDIT: Myslim, ze jsem jeste nikde nevidel porovnani PDAcek podle toho jak hraji. Ja at dam kamkoliv sve Kossy, tak se to da poslouchat... ;)
Hi-Fi to uplne nikdy nebude...[/QUOTE]

Nemyslím,že je to jedno,určite sú tam rozdiely,mohli by ste na niektorom zraze spraviť porovnávku:
pár dobre spravených mp3/320kbs,CBR,HQ,lowpass20kHz/ alebo priamo zgrabované wavky ,najlepšie s EAC,zopár slušnejších slúchatiek,zopár slušnejších uší :D a zopár PDAčiek. A spraviť nejakú i keď určite osobnú recenziu.Vyslovene posluchové testy. Myslím, že by to zaujímalo spústu ľudí.Čo poviete?
Zdenek Malinsky (9781)|16.7.2005 22:26
Já bych řekl, že záleží spíše na komprimaci nahrávky. Pokud zesilovač (šváb) v PDA není vysloveně nepovedený, měly by PDA hrát přibližně stejně.
BT sluchátka - no nevím? Co je lepší než stříbrný kabel v teflonu?
karlic (707)|17.7.2005 09:44
[QUOTE="spiderxxl"]me by treba zajimalo jak hraji ty BT sluchatka od HP?Jestli pres to bluetooth se prenasi stereo signal jako je ve vystupu na sluchatka.[/QUOTE]
Kdyby si byl na včerejším Pražském srazu, tak sis je mohl poslechnout. Měl je tam Petr Schinzel :)) Jinak můj dojem byl takový, že Kossy to nejsou, ale poslouchat se to dá. Byly slyšet pravidelné tiché lupnutí zak jednou za 10 vteřin. Nejsem si ovšem jistý, jestli to nebyla špatně grabnutá MP3.
dodox (79)|17.7.2005 12:45
Poslechovy test je tezce subjektivni zalezitost. Ale nebyl by velky problem udelat mereni pomoci pocitace a slusnejsi zvukove karty.
Treba timhle: http://audio.rightmark.org/index_new.shtml
Pro srovnani by to urcite stacilo.
IntEx_ce4you (130)|18.7.2005 01:45
Ja akorat mohu konstatovat, ze Loox 720 ma pro mne dost neprijemne zkresleni hloubek ktere se projevuje pri nizsi hlasitosti :mad:
RadimK_ce4you (223)|18.7.2005 10:43
A mohl by nekdo porovnat prehravani s flash mp3 prehravaci (Emgeton, iRiver apod.)? Hrozne by me to zajimalo, ponevadz se do nejakeho chystam. Muj n35 hraje s Kossama solidne (nesmi se ovsem pouzit ekvalizer) a hlavne celkem dost hlasite.
oltcit (1098)|18.7.2005 10:58
[QUOTE="IntEx"]Ja akorat mohu konstatovat, ze Loox 720 ma pro mne dost neprijemne zkresleni hloubek ktere se projevuje pri nizsi hlasitosti :mad: [/QUOTE]

A to máš už ten vymenený Loox,či pôvodný?

Aj tak by ma zaujímalo ako je riešenie prehrávanie,či má samostatný čip na audio,či sa používajú MMX inštrukcie priamo v procesore(najpravdepodobnejšie).....i keď je asi zbytočnosť zaoberať sa nejakým kvalitným prehrávaním v takýchto zariadeniach :sarcastic:
IntEx_ce4you (130)|23.7.2005 00:16
Je to porad ten puvodni, protoze jsem po zkousce s Looxem Milana Svece zjistil, ze to dela i jeho...cize je to nejspis "vada" vsech Looxu 720, ikdyz se na www.firstloox.org dusovali, ze to "ten jejich" nedela. Bud to nikdo neslysi, nebo maji zkratka sluchatka, ktera tuto frekvenci proste zahrat nedokazi.
oskarmaniak (41)|5.8.2005 13:14
Ve spojení s přehrávačem Pocket Music, je z PDA super mp3 prehrávač s funkcema winampu