Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 15

Téma: Rozdíly mezi PDA z hlediska přehrávání hudby

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Chtěl bych PDA používat i místo MP3 přehrávače - je nějaký výraznější rozdíl v kvalitě mezi jednotlivými PDA když použiju kvalitní sluchátka?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

S Koss Porta Pro pripadne se Staxy je to jedno...

EDIT: Myslim, ze jsem jeste nikde nevidel porovnani PDAcek podle toho jak hraji. Ja at dam kamkoliv sve Kossy, tak se to da poslouchat...
    Hi-Fi to uplne nikdy nebude...

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

No já na takový srovnání taky nenarazil - proto se ptám zkušenejch ;-)

Jinak mezi MP3 přehrávačema sou rozdíly docela znát.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

jj, bude to ve sluchatkach jako hlavnim clenu.
    Ja sehnal Kossy Porta Pro nahodou funglovky asi za 400,- :$:
    Znamy si koupil MP3 prehravac u ktereho byly pribalene navic, ale chtel jen spunty. Tak mi je prodal za rozdilovou cenu MP3 prehravace s a bez techto pribalenych sluchatek. :yes:
    Jinak nove stoji pres dva litry tusim... :no:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

me by treba zajimalo jak hraji ty BT sluchatka od HP?Jestli pres to bluetooth se prenasi stereo signal jako je ve vystupu na sluchatka.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jiste ze hraji stereo, bych rekl, ze by to bylo dost na houby, kdyby ne.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    S Koss Porta Pro pripadne se Staxy je to jedno...

EDIT: Myslim, ze jsem jeste nikde nevidel porovnani PDAcek podle toho jak hraji. Ja at dam kamkoliv sve Kossy, tak se to da poslouchat...
    Hi-Fi to uplne nikdy nebude...
    Nemyslím,že je to jedno,určite sú tam rozdiely,mohli by ste na niektorom zraze spraviť porovnávku:
    pár dobre spravených mp3/320kbs,CBR,HQ,lowpass20kHz/ alebo priamo zgrabované wavky ,najlepšie s EAC,zopár slušnejších slúchatiek,zopár slušnejších uší a zopár PDAčiek. A spraviť nejakú i keď určite osobnú recenziu.Vyslovene posluchové testy. Myslím, že by to zaujímalo spústu ľudí.Čo poviete?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Já bych řekl, že záleží spíše na komprimaci nahrávky. Pokud zesilovač (šváb) v PDA není vysloveně nepovedený, měly by PDA hrát přibližně stejně.
    BT sluchátka - no nevím? Co je lepší než stříbrný kabel v teflonu?

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od spiderxxl
    me by treba zajimalo jak hraji ty BT sluchatka od HP?Jestli pres to bluetooth se prenasi stereo signal jako je ve vystupu na sluchatka.
    Kdyby si byl na včerejším Pražském srazu, tak sis je mohl poslechnout. Měl je tam Petr Schinzel ) Jinak můj dojem byl takový, že Kossy to nejsou, ale poslouchat se to dá. Byly slyšet pravidelné tiché lupnutí zak jednou za 10 vteřin. Nejsem si ovšem jistý, jestli to nebyla špatně grabnutá MP3.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Poslechovy test je tezce subjektivni zalezitost. Ale nebyl by velky problem udelat mereni pomoci pocitace a slusnejsi zvukove karty.
    Treba timhle: http://audio.rightmark.org/index_new.shtml
    Pro srovnani by to urcite stacilo.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Ja akorat mohu konstatovat, ze Loox 720 ma pro mne dost neprijemne zkresleni hloubek ktere se projevuje pri nizsi hlasitosti

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

A mohl by nekdo porovnat prehravani s flash mp3 prehravaci (Emgeton, iRiver apod.)? Hrozne by me to zajimalo, ponevadz se do nejakeho chystam. Muj n35 hraje s Kossama solidne (nesmi se ovsem pouzit ekvalizer) a hlavne celkem dost hlasite.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od IntEx
    Ja akorat mohu konstatovat, ze Loox 720 ma pro mne dost neprijemne zkresleni hloubek ktere se projevuje pri nizsi hlasitosti
    A to máš už ten vymenený Loox,či pôvodný?

Aj tak by ma zaujímalo ako je riešenie prehrávanie,či má samostatný čip na audio,či sa používajú MMX inštrukcie priamo v procesore(najpravdepodobnejšie).....i keď je asi zbytočnosť zaoberať sa nejakým kvalitným prehrávaním v takýchto zariadeniach :sarcastic:

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Je to porad ten puvodni, protoze jsem po zkousce s Looxem Milana Svece zjistil, ze to dela i jeho...cize je to nejspis "vada" vsech Looxu 720, ikdyz se na www.firstloox.org dusovali, ze to "ten jejich" nedela. Bud to nikdo neslysi, nebo maji zkratka sluchatka, ktera tuto frekvenci proste zahrat nedokazi.

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Ve spojení s přehrávačem Pocket Music, je z PDA super mp3 prehrávač s funkcema winampu

Podobná témata

1. Rozdíly mezi n310 a n311
    Od tomas.lizner v sekci Acer
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-06-2007, 20:36
  2. rozdily mezi jednotlivymi OS a .NET podpora
    Od Buthrakaur v sekci Programování
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 24-06-2005, 14:53