Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 67

Téma: Kuriozní zážitky

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Tak se mi právě stalo, že v záchvatu vášně jsem si kafe zamíchal stylusem (BTW nemůže mu to ublížit?).

Napadlo mě, že by možná kuriozních případů mohlo být mnohem víc, co takhle neoficiální soutěž? Vítěz získá možnost užívat titul "PDA kaskadér roku 2005" :-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Kdyz mi zacal zvonit telefon, vytahl jsem PDA a pak jsem par vterin hledal zelene tlacitko, nez mi to doslo... Jeste ze se mnou nikdo nebyl

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Až budeš mít Compacta, můžeš telefonovat s PDA od rána do večera.. Ja tak činím již dva roky a zatím spokojenost.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Uz se nemohu dockat . Ta velikost a kombinace mobil/PDA me neuveritelne laka

16.7.2005 Tak a už je doma... Je to skvělý )

Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    Až budeš mít Compacta, můžeš telefonovat s PDA od rána do večera.. Ja tak činím již dva roky a zatím spokojenost.
    S compactem :?: :?: :?:

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od CommanderZ
    Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    S compactem :?: :?: :?:
    Myslel jen jako MDA, ne compacta... Nebo se pletu a XP mel Compacta jeste nez ho zacli vyrabet:?:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Samozřejmě, že jsem neměl na mysli že dva roky používám jen Compacta.. Vystřídal jsem za tu dobu MDA I, II, III a Compacta.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Ja mel (a mivam) podobnou prihodu se stylusem. Chvili pouzivam PDA, chvili stolni PC a chvili notebook. Obcas se mi ale stane, ze sedim nekde na strese, na kolenou notebook a v ruce PDA. Pres PDA nastavuji vzdalene parametry site, pak to potrebuju vyzkouset na NTB a uz jen intuitnivne tapnu stylusem na display NTB a divim se, proc se treba ten cudlik Start ve WinXP nezmackne

Registrace
    Nov 2007

Tak moje Pritelkyne (osobni nazev pro PDA) mela dneska opravdu hodne vekou kliku. Odpoledne jsem byl vyzvan na match v ping-pongu a neuvedomil jsem si ze mam v kapse PDA, samozrejme ze bez pouzdra, jen tak na ostro. A behem zapasu jsem nalit kapsou na roh stolu. Udelalo to takovej podivnej zvuk. Nastesti bylo displejem k telu :dead:

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

... Odpoledne jsem byl vyzvan na match v ping-pongu ...
    Kdyz jsem cetl tuhle vetu, docela me zamrazilo, prece jen rozmerove by to skoro odpovidalo :-))) Co by udelal micek s citlivou vrstvou po 2 setech? :-))

Nováček
    Registrace
    May 2006

Teď jsem si vzpomněl na další. Když mi přišlo mé první PDA v životě (LOOX 720), nemohl jsem prostě přijít na to, proč mi po obrazovce běhá ten křížek. Tak jsem psal Šebovi, že nevím co s tím, že mám na PDA nějakej křížek a že se mi nějak různě posunuje

Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od j-cop
    ... Odpoledne jsem byl vyzvan na match v ping-pongu ...
    Kdyz jsem cetl tuhle vetu, docela me zamrazilo, prece jen rozmerove by to skoro odpovidalo :-))) Co by udelal micek s citlivou vrstvou po 2 setech? :-))
    Ne, v micku problem nebyl. Problem byl v tom rohu stolu

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Spider
    nějakej křížek a že se mi nějak různě posunuje
    Nechápu jaký křížek a uniká mi tak podstata vtipu. Že by to bylo tím, že jsem se přebarvil na blond?:?

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    ]Nechápu jaký křížek a uniká mi tak podstata vtipu. Že by to bylo tím, že jsem se přebarvil na blond?:?
    Zrejme myslel kalibraci obrazovky ... :-P (copak jsi to nikdy nedelal?)

Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od j-cop
    Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    ]Nechápu jaký křížek a uniká mi tak podstata vtipu. Že by to bylo tím, že jsem se přebarvil na blond?:?
    Zrejme myslel kalibraci obrazovky ... :-P (copak jsi to nikdy nedelal?)
    Jsou lidi ktery to delaj jen jednou za zivot, a to se na to da zapomenout (a pak pouzivaji cihlu jen jako kalendar)...i kdyz si nejsem uplne jistej jestli Zdenek je tenhle typ..

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Zážitky z dovolené v roce 2007
    Od Jiří Pospíšil_ce4you v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 02-07-2007, 09:45
  2. Zážitky z dovolené v roce 2005
    Od Jiří Pospíšil_ce4you v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 42
    Poslední příspěvek: 28-09-2005, 17:26