Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazené výsledky: 61 až 67 z 67

Téma: Kuriozní zážitky

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Tak tu sedim, náramně se bavim, ale vážně ... sedíte na hřišti, kafe v kelímku, cukr u dna, lžička nikde. Mě přišlo logický použít stylus.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Takže majitelé smrtfounů jsou ošizení, holt si nesmí sladit kafe, když nemají stajlusy.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Ako to tu čítam tak nie som jediný kto ťukal perom do ntb

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

tak to zdaleka nejsi. Běžně tapu taky do NB. Vlastně stejně tak i na displaye telefonů atd, je to prostě zvyk. Nechtěl jsem to sem psát, pže už to tu bylo snad 59krát, ale nakonec mi to nedalo.

Jinak kuriozní zážitky moc s PDA nemám.. tak možná jen že se občas nějaká slečna diví, copak to mám v kalhotách tvrdého.

Nevim, jestli i toto je kuriózní, ale mě to přišlo fakt zajímavé. Nedavno se na mojí mašince díval jeden pan učitel na péčko a pořád mě prosil, jestli tam mám ještě další...

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Cvrnkat do LCD i CRT monitorů ve snaze spustit program je normální, ať už se veřejnost či žactvo tváří jakkoliv.
    Na druhou stranu se mne zcela vážně ptali študáci, na jakém principu lze psát do PDA propiskou. A věřte nevěřte i přez názornou ukázku a vysvětlení někteří z nich dodnes věří, že dotyková obrazovka si zapamatuje tu náplň z propisky. :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

Registrace
    Nov 2007

To na me jeden spoluzak vyvalene ziral, kdyz jsem (jelikoz uz pul roku nemam stylus) zacal pdacko ovladat klacikem ktery jsem ulomil z opodal stojiciho stromu. Rikal cosi ve smyslu "Coze, ty ***, vono to reaguje i na kus klacku? Jsem si mysel ze to je magneticky ci tak neco "

A vtipne byva take hledani nastroje, kterym bych provedl HR. To na me lidi v busu docela koukali, kdyz jsem utrhl kousek jizdenky, sroloval ho za zacal tim stourat do ty masinky. A nakonec se to povedlo a ozvalo se spokojene ciknuti (v tu chvili me docela potesilo, jindy kazdyho me i kazdyho pdackare spis na***e ) )

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Pinochio
    Já sem se dnes prospal s dellem a to doslova. Večer jsem něco dělal na PDA a usnul jsem při tom. Ráno jsem se probudil, dell pod polštářem úplně vybitý, stylus zapadlý pod postelí. Naštěstí vše přežilo, i displej, o který sem se obával, teď z della píšu, je v nabíječce a jeciné co potřeboval byl SoftReset a trochu energie. Obával jsem se, že jsem "prospal" displej a že už nepůjde. Ale spal sem docela dobře .
    To já jsem někdy pozdě večer/v noci zkoušel TomToma (ten hledal signál, ale nešlo mu to) a usnul jsem. Ráno se probudím a divím se, že
    1) pdačku nic není- že jsem ho nezalehl nebo neulomil tu krytku displaye (hw6915) a
    2) že to nevybilo baterku- celou dobu to bylo zapnutý a asi to i hledalo signál GPS )

a ťapání stylusem do NB je normálka .o)

Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345

Podobná témata

1. Zážitky z dovolené v roce 2007
    Od Jiří Pospíšil_ce4you v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 02-07-2007, 09:45
  2. Zážitky z dovolené v roce 2005
    Od Jiří Pospíšil_ce4you v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 42
    Poslední příspěvek: 28-09-2005, 17:26