Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 67

Téma: Kuriozní zážitky

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Sice to není do PDA ale patří to do opravdu kuriozních zážitků.
    Poslední týden si říkám proč se mi PC zahřívá, tak se podivám jestli není zadělaný chladič, ale on byl jen na 3 ze 4 šroubů a PC běhalo 14 dní v tomhle stavu.
    No půlhodina hraní s deskou, casem a šroubovákem to spravila .
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Nov 2007

Moje pritelkyne je prvni masina na ce4you, ktera uz ma frag - vcera jsem ni sejmul mouchu. Ne, nerozmaznul jsem ji o zadni stranu (nebo nedejboze displej), ale za letu ji pritelkyni dal takovou slehu, ze po dopadu par vterin skvrdlala nozkama a chcipla RIP :no:

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Já sem se dnes prospal s dellem a to doslova. Večer jsem něco dělal na PDA a usnul jsem při tom. Ráno jsem se probudil, dell pod polštářem úplně vybitý, stylus zapadlý pod postelí. Naštěstí vše přežilo, i displej, o který sem se obával, teď z della píšu, je v nabíječce a jeciné co potřeboval byl SoftReset a trochu energie. Obával jsem se, že jsem "prospal" displej a že už nepůjde. Ale spal sem docela dobře .

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Jsem se nasmal!
    Ale ted ja,
    ad1) Koupili jsme si s pritelkyni prenosny DVD prehravac, pouzivame ho i k pripojeny k PC tv karte, takze spojitost s pocitacem jasna, jen to menu na obrazovce boli kdyz do ni pichnete prstem, a mobily kamaradu jsou taky divny, asi maji vypnutou dotykovou vrstvu.
    Ad2)
    Jdu si koupit MDAc k T-mobile-ovi (Ceske Bud.), lezi tam ve ve vitrince, tak ze ho chci. Pan povida nemame, tak ja a co je toto! A pan ze vystavene zbozi neprodavaji. A ja jakto, a on ze tak, a ja ze ho chci at ho vynda z vitrinky. A pan ze ne! A tak to ja chci vedouciho! A pan pro nej sel (vedouciho), no byl pryc chvili a kdyz prisel prinesl Milaska! Ze vedouci ho mel u sebe a on to nevedel, podal mi ho, dam tam kartu Oskar, a nez pan vypsal papiry Milasek zvoni, nekdo vola! Dam panovi penize vemu bednu a jdu pryc, pan jeste asi ted kouka....

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Já mám jeden zajímavej zážitek z autobusový zastávky: Potřeboval jsem si opsat časy odjezdů autobusů, samozřejmě papír a tužku u sebe nenosím, tak šlo ven PDA. Pěkně si otevřu Word, a už jezdím po ceduli s jízdním řádem stylusem. Našel jsem si čas, kterej jsem potřeboval, klepl a přidržek stylus. Žádná nabídka nevyjela, zkouší přidržet znovu. Teprve potom mi došlo, že jezdím po jízdním řádu a ne po displeji PDA a že mi tudíž žádná nabídka s možností Kopírovat nevyjede... Rozhlídnul jsem se kolem, pár lidí už mě se zaujetím pozorovalo. Tak šlo PDA zpátky do kapsy a ty časy jsem si musel opsat při dalším průjezdu...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

LOL

Registrace
    Nov 2007

pekny

Ja zase muzu potvrdit, ze PDA nevadi rentgenovy zareni - bylo dokonce videt na tom obrazku, ale zadnou ujmu neutrpelo. Jsem si nejak neuvedomi, ze ho mam v kapse

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Ježišmária.. Tak toto sem musím dať

Poznáte "soletky"?! To sú slané tyčinky..Slané..a tenké..hmm..ako to priblížiť tehličkárovi..no..ano..ako stylus.. Už chápete?! ops:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Spaci, COOL!!!

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

Se take pochlubim, loni v zime, jeste kdyz jsem studoval SS jsme se se spoluzakem rozhodli trosku namotat profesorku. Na hodine obchodni korespondence (to bylo MMD snad jediny co mi ta skola do zivota dala - ze umim psat vsema deseti) jsme vytahl svuj stylu a rikam profesorce (sak vite jak na tom nase skolstvi je a i kdyz vas ucej psat na kompu, s kompem neumej , ze ten monitor reaguje i na tu moji "tuzticku" (pardon za tuzticku, ale stylus by nepochopila... (jo a ten monitor tak 8let stara 14" ), ukazuju ji a ono to fakt fungovalo, spoluzak sedici na pocitaci vedle uzmul mysku a pohyboval a klikal podle toho kam sem tukal. Ucitelka neverila, sedla si zkusila, nevericne se rozhledla po tride, vsici museli dat ruce dal a zkusila znovu. To uz sme bohuzel nevydrzeli a dostali vytlem )))
    Ted uz sem povysil na VS a pro zmenu se mi smejou, (kdyz si pisu prednasky do milaska) ze sem socka a nemam na papir a tuzku ( )))

Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od space_cowboy
    Ježišmária.. Tak toto sem musím dať

Poznáte "soletky"?! To sú slané tyčinky..Slané..a tenké..hmm..ako to priblížiť tehličkárovi..no..ano..ako stylus.. Už chápete?! ops:
    Ja uz nemam stylus asi tri mesice - tak pouzivam to co je po ruce. Paratkama, tuzkama a propiskama (od pripadu, kdy ji zapomenu zavrit mam pocmaranou folii) pocinaje...a kdyz jsem v lese tak klacky konce )

No, bohuzel pokusy o znarodneni kamarodova stylusu zatim nevychazeji...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2005

Heh, dneska jsem místo lžíce omylem použil stylus :-)
    Bohužel musím konstatovat, že takto stylus používat nejde :-D

Registrace
    Nov 2007

Tak to asi nejsi spravnej japonec

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Pokud jsou stylusy 2, dají se použít jako hůlky na čínu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Probihal vcelku normalni hovor na Nokii. Skoncil a ja se pristihl jak cvrnkam nehtem na okenko abych rozsvitil a ukoncil telefonovani ...

Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Zážitky z dovolené v roce 2007
    Od Jiří Pospíšil_ce4you v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 02-07-2007, 10:45
  2. Zážitky z dovolené v roce 2005
    Od Jiří Pospíšil_ce4you v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 42
    Poslední příspěvek: 28-09-2005, 18:26