Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 67

Téma: Kuriozní zážitky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od CommanderZ
    nalit kapsou na roh stolu. (...) :dead:
    presne tohle se kdysi stalo spoluzakoj s diarem Casio SF (zaviracim,takze to displej chyt taky zezadu) - a od te doby mel barevny LCD - jenze uz mu bohuzel nikdy nic neukazalo
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Nekdy (na prednaskach) drzim v jedny ruce propisku a soucasne stylus. A vetsinou se mi dari psat stylusem na LCD a propiskou na papir ... vetsinou.

Pred par dny jsem chtel sahnout pro ISIC kartu nebo neco podobnyho, a misto slozky s dokladama jsem z ledviny vytah pouzdro s PDA.
    - ISIC tam kupodivu nebyl

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Spider
    .. proč mi po obrazovce běhá ten křížek...
    Tak jsem si to nejdřív myslel dobře, ale pak mě zmátlo slovo běhá, takže jsem si myslel, že jde o nepravidelný až chaotický rychlý pohyb, což kalibrace úvodní obrazovky není.
    Takže je nakonec pravda, co již delší dobu tvrdím - že o Windows CE a PPC není, kromě knížky Tipy a triky pro PPC, žádná literatura, a manuály, dodávané k přístrojům jsou nedostatečné k tomu, aby se naprostí laici, přátel s PDA prostí, se v tomto trošku vyznali.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Jednou si mi stalo, že jsem si šla do lednice pro jídlo - v jedné ruce samožrejmě motorolu. Otevřu lednici, vyměním moto za jídlo a spokojeně odcházím.. No jo, ale když jsem ji po 5 minutách začla hledat a nemohla najít, tak to moc veselý nebylo...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    žádná literatura, a manuály, dodávané k přístrojům jsou nedostatečné k tomu, aby se naprostí laici, přátel s PDA prostí, se v tomto trošku vyznali.
    Já mám spíš pocit že tu literaturu nikdo nečtem . (A když už mě něco donutí kouknout do manuálu tak tam zpravidla najdu právě takový triviality jako jak se připojuje nabíječka a kde se to zapíná, ale to co nefunguje, to už tam není..)
    A hlavně u toho krizku je myslim jasne napsany co se s nim ma delat

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od adamekma
    .... krizku je myslim jasne napsany co se s nim ma delat
    Ale tam je to anglicky a kdyz clovek anglicky neumi :sarcastic:

Registrace
    Nov 2007

Rekli by jste do revizora v autobuse, ze uzna jmeno vlastnika v cihle jako identifikacni prostredek? A dokonce mi po teto prezentaci ani nedal pokutu

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Doufám, že tam máš jméno někoho jiného, aby to vymáhali od něj To mě nenapadlo, takto prokazovat totožnost.

Teď musíš dávat na revizory pozor. V Praze po zdražení jsem jich potkal za 2 dny víc, než za minulých 5 let (

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Ja mel nedavno s revizorem docela veselou prihodu...
    Jednou po x letech jsem se rozhodl, ze si cestu pres mesto zkratim MHD a to konkretne autobusem. Zakoupil jsem tedy platnou jizdenku, nasadil sluchatka pichnute do Looxe 720 a sel cekat na zastavku vyhlizejic "kdy mi to jede". Kdyz trolejbus prijel, nastoupil jsem, sundal sluchatka, cvaknul jizdenku a zase zpatky sluchatka nasadil. V okamziku zavreni dveri, kdyz se trolejbus rozjel mne nejaka babka za mnou oslovila (nerozumel jsem ji - mel jsem sluchatka) a pres ruku mi tajne zamavala plackou revizora pred nosem. Ja jsem se sluchatky (pry hlasite) zarval "Jo REVIZOR?", nacez jsem uvidel, jak se cela posadka trolejbusu s vytrestenyma ocima otocila na mne a onu damu. Nez jsem stacil sejmout sluchatka a vypnout Pocket Music (spousta spustenych programu, takze to kapku dele trvalo), uz trolejbus zastavoval a prednim vchodem nenapadne odchazela skupinka mladych lidi s usmevem na tvari a jeden mi dokonce na vyraz diku pokynul . Pohledl jsem na revizorku stojici vedle mne a "sezral" od ni jednoho naadherneho "smrtaka" (ostry nastvany pohled). Vytahl jsem tedy cvaklou jizdenku a podal ji. Ta mi ji div nevytrhla z ruky, poradne (!!!) prohledla, znechucene podekovala a na nasledujici zastavce vystoupila. Ovsem, jeste nez tak stacila ucinit, jeste jsem si ji stihl "pro priste" Looxem vyfotit .
    Doslo mi to, az kdyz jsem byl venku z autobusu, protoze jsem si omylem zavrel i uBook reader a cely zbytek cesty jsem hledal, kde jsem to vlastne skoncil. :sarcastic:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No, jako kurak a naprosto roztrzity clovek mam obcas stavy, ze si pripaluji stylus (skoro) a tapu do PDAcka cigarem...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

Při čtení příhody s "běhajícím křížkem" jsem si vzpomněl na pokračování inicializačního rituálu a mé zmatky nad obrazovkou, kde se musí přesunout schůzka na jinou hodinu (talčítko "Další" chybí a perem se musí dlouze (!) tapnout na schůzku, aby se vyvolalo kontextové menu - pozn. pro ty co tento proces už dloooouho nedělali :-) ). Civěl jsem na display, tapal perem snad úplně všude a nadával "proč zrovna já musím dostat zmetek, když jsem se na to PDAčko tak těšil" (tehdy se jednalo o iPaqa 3630). Už si nepamatuji kde jsem vyčetl správný postup.
    Ale byl to tehdy docela nervák.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

A vlastně ještě jeden se zmíněným iPaqem.
    Ti z vás kdo ho měli, si jistě vzpomenou že na spodní straně, vedle systémového konektoru, se nachází malinkatý zapuštěný vypínač, navíc dovedně skrytý pod posuvným krytem v barvě PDA.
    Přišla mi krabice, roztřesenou rukou jsem ji otevřel, vyndal nááááádherné PDA, z krabice vyndal baterii, vložil do PDA, zmačknul tlačítko vypínače a nic. Ještě jednou zmačknul a nic. Dlouze zmačknul a zase nic. Vyndal - zandal baterku, zopakoval mačkání, zase nic.
    Ahá, jsem to ale láma, pomyslel jsem si, a vrazil PDA na nabíječku (domněnka o vybitém accu byla logická, nikoliv však správná). Poté co se nerozsvítila žádná kontrolka, jsem byl opravdu už zoufalej. Vidina krásné mašinky z dílny Compaqu se rozplynula a já držel v ruce stříbrnou mrtvolu za bezmála 40tis.
    Tehdy mne zachránil návod, kde byla finta se skrytým vypínačem naštěstí zakreslená. Po přepnutí mikrovypínače do druhé polohy ze na obrazovce objevily první barvičky nabíhajícího systému. Oddych, ůleva a to jsem ješte netušil co si vytrpím s "přesouváním schůzky".
    :yes:

Registrace
    Nov 2007

To se me stat nemohlo

Ja jednak uz tri tydny pred porizenim PDA sjizdel ce4you a za druhe mi nechal precist horem dolem tu Quick Start Guide, nez mi ji (n30) dal do ruky :dead:

A jeste k tem revizorum - tu jizdenku (kterou jsem si samozrejme pred minutou koupil v trafice u zastavky) jsem si necvak jen proto, ze jsem zaplul do sedadla zacal rozmotavat svoje vecne zamotany pecky. Jen co se mi to povedlo a triumfalne jsem si je zandal dou usi, ke me prisel.

Obcanku ani penize jsem ssebou nemel, a tam jsem musel vyndat jeste komplet obsah kapes. Nastesti mi krk pred vyjezdem policajtu zachranilo PDAcko a revizorova slova "aaa, tak alespon diar mate" Ale pripadal jsem si celkem trapne, jmeno nemam na todayi a heslo taky neuctivam, takze s moji v tu chvili docela roztresenou rukou se dopracovat k vlastnickejm informacim byl docela zahul

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od beecher
    No, jako kurak a naprosto roztrzity clovek mam obcas stavy, ze si pripaluji stylus (skoro) a tapu do PDAcka cigarem...
    "Ministr informatiky varuje: Koureni skodi ochrannym foliim na displeji"

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od IntEx
    Ja mel nedavno s revizorem docela veselou prihodu...
    Tak pri tomhle jsem se opravdu nasmal . Uplne vidim tu revizorku a stastne lidi bez listku . Ja jezdim v Usti nad Labem rok a pul bez listku kazdy den do skoly a ze skoly (vim, ze to neni vec, s kterou bych se mohl vytahovat ops: ) a revizora jsem potkal jednou. Na zemi tam ale lezel listek (nekdo ho tam asi odhodil, kdyz vystupoval), tak jsem ho sebral a ukazal a :yes:

Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Zážitky z dovolené v roce 2007
    Od Jiří Pospíšil_ce4you v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 02-07-2007, 09:45
  2. Zážitky z dovolené v roce 2005
    Od Jiří Pospíšil_ce4you v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 42
    Poslední příspěvek: 28-09-2005, 17:26