Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 83

Téma: Undercroft - nový dungeon od Rake in Grass

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    Bohuzel se ale ani Undercroft nevyhnul levnemu triku vsech gamedesigneru RPGecek, jak udelat zaver slozitejsi... Nechat zatknout druzinu, zbavit ji vsech zbrani (ty samozrejme nekam schovat) a pak nechat hrace si je pestmi vybojovat znova... Ach jo... :sarcastic:
    Nastesti ale neni toto nutne podstoupit k dokonceni hry...
    Můžeš prosím upřesnit kde ? V kterém závěru ?

Dohrál jsem tuto hru, a snažil jsem se během celé hry se plnit úplně všechny úkoly, ale nechat si zatknout družinu - schovat zbraně a pak bojovat jen pěstmi jsem se nesetkal.

A to jsem hrál závěrečnou oblast kvůli Tvé poznámce třikrát.

PS : jinak se těším na pokračování. Konec hry tomu nasvědčuje, že bude.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

PART V: RUINED CLOISTER
    In the cloister underground
    Go to 3,7 and fall down.
    Pull lever at 32,4.
    Open door at 31,3 and door at 34,4. take the stairs at 32,7 up.
    Survive interrogation and the fight a way to warder at 18,8 (or somewhere near).

Jestli se nepletu...

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Je to tak. Neni to tedy v uplne zaveru, ale tak ve 2. tretine, ale opravdu jsme si tento "laciny" vtipek neodpustili.

Pravdou je, ze vybojovat tento souboj dela nekterym hracum znacne problemy, takze toho ted trochu litujeme, ale nadruhou stranu - je to vyzva...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Pro mne je to zaver, pokud nasleduje finalni part a.k.a. finalni battle...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Podařilo se někomu odnést část Zlatého pokladu z hrobky ( jsou tam dva kalichy, dva náramky, koruna a řetízek ).

Nebo jde to vůbec ? Vím, že není potřeba tento úkol splnit, ale chtěl bych se pak v hospodě u Zlaté husy, pochlubit.

Zkoušel jsem snad už vše možné, i dojít k lučištníkovi, kde udělá se díra do dalšího partu, ( z ní už není návrat ) a vrátit se sem, ale teleport ( přesněji duch ) mne nechce pustit dál pokud mám nějakou část zlatého pokladu.

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Zlato z hrobky se opravdu neda odnest. Je to soucast deje. Kral vas nenecha odejit byt s jedinym kouskem jeho zlata.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Stáhl jsem si demo. Hra vypadá výtečně, ale gramatické chyby české verze jsou naprosto příšerné a hodně degradují celkový dojem ze hry.

Měl bych dotaz na pokročilejší - nepřišel jsem na to, jak se mohu vyspat či si odpočinout, abych znovu nabral ztracené životy a manu. Poradíte?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od tortoise
    .. - nepřišel jsem na to, jak se mohu vyspat či si odpočinout, abych znovu nabral ztracené životy a manu. Poradíte?
    U oltářů - ( modré lavice ). Čím více zaplatíš , tím se Ti více doplní životy a mana.

Oltáře jsou rozmístěny náhodně po celé hře.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Jiří Pospíšil
    U oltářů - ( modré lavice ). Čím více zaplatíš , tím se Ti více doplní životy a mana.

Oltáře jsou rozmístěny náhodně po celé hře.
    Z toho jsem teda jelen. Žánr RPG mám hrozně rád, hrál a dohrál jsem jich celou řadu. Neměl jsem např. problémy dohrát třeba Dungeon Master nebo Chaos Strikes Back pouze s jednou postavou (!), ale s tímto dungeonem mám problémy už na střední úrovni obtížnosti.

Teď pobíhám někde v lese mezi těmi dvěma městy. Na jihu je pavouk, který mi družinu spolehlivě vykostí, na severu hrobka plná kostlivců. Našel jsem jeden kámen, co družině doplní manu, ale předpokládám, že to ta "modrá lavice" nebude, protože místo abych za prachy nakupovat výzbroj, tak jsem rád, když nakoupím nějaké chleby a sýry, abych přežil i ty relativně jednoduché souboje třeba s brouky Ochromáky.

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Pravopisne chyby, jsou jiz opraveny a pripraveny pro dalsi update.
    Velmi se za ne omlouvam. Textu je ve hre opravdu hodne a prestoze to nekolik lidi kontrolovalo, tak tam mnoho chyb zustalo.

Nicmene v pristim updatu jiz bude velke mnozstvi chyb opraveno. Pevne verim, ze Vas to neodradi od hrani.

Mozna Vam naladu spravi fakt, ze jsem vcera vypustili editor, ve kterem si muzete naeditovat vlastni dobrodruzstvi. Zatim je neoficialne ke stazeni zde:

http://forum.rakeingrass.com/viewtopic.php?t=351

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Ohledne cestiny i editoru jsou to dobre zpravy. Jak je to s tim odpocinkem/spanim? Opravdu neni jina cesta, jak znovuziskat ztracene zivoty/manu nez jedenim chleba, spanim v hospode za 200? Jo a jeste moznost ziskat manu z toho obelisku v lese.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

A co cervene (zivoty) a modre (mana) zkumavky (pripadne fialove combo zkumavky), ktere se daji koupit?

Ad obelisk: Jestli je to ten zarostly trny, tak je rozsekat a pak staci na obelisk kliknout...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Tak obelisk jsem samozřejmě osvobodil, léčivé nápoje znám. Akorát mi nějak hlava nebere, že by se postavy samy neregenerovaly.

Všechny dungeony, co znám, nějakou možnost regenerace obsahují. Některé průběžně (Dungeon Master, Black Crypt, Brány Skeldalu apod.), jiné při odpočívání (série Eye of the Beholder apod.). Většina kombinuje obé (malé přírůstky při běžném hraní s možností pořádného všeregenerujícího spánku),

Proto mi přijde divné, že by v Undercroft žádná regenerace implementovaná nebyla, ale už to asi tak vypadá.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Mne se teda automaticky regeneruji, neni to sice nic moc bleskoveho, ale delaji to. Uprimne, spanek jsem nikdy behem hrani UC, DM ci Wizardru VII nikdy nepouzil, tak nejak jsem vzdy mel dostatecnou zasobu lecivich lektvaru sebou...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od tortoise
    žádná regenerace implementovaná nebyla, ale už to asi tak vypadá.
    Pokud máš v družině "Kněze" tak ten léčí ( obnovuje zdraví - život ), ale je zas zapotřebí mít manu...

Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední

Podobná témata

1. undercroft
    Od Mrkolouch v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-04-2007, 16:56
  2. UNDERCROFT - český nástupce Legacy?
    Od mike.pr v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 05-01-2006, 13:23
  3. Dungeon tak jak má být - Ultima Underworld for Pocket PC