Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 83

Téma: Undercroft - nový dungeon od Rake in Grass

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No, jeste ze fakt nemam problem s EN...
    BTW Jeste dva dily...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od Chrasty
    no tak já tuhle hru už mám....doporučuju všem ať si ji seženete!!skvělá!
    Mas pravdu je to naprosta pecka.Stahnul jsem ji a fakt me to vzalo.Dungeony vubec nehraju ale tohle doporucuju fakt vsem.pro uzivatele MDA I super zprava.Bezi to na nem jako po masle,zadne zaseky,zadne problemy z pameti.Grafika je v ramci moznosti (na 5,5 MB nemuzete cekat motion capture animace)

PEACE

Registrace
    Nov 2007

Jenom takovy OT dotaz...jak se delaji motion capture animace do 2d dungeonu? Osobne jsem zil v domneni, ze se nejdrive ve 3d editoru vymodeluje postava, pak se ji nadefinuje kostra a na tu kostru se aplikuji data z motion capture. Ale to je zalezitost tri de her s hi-tech grafikou :disgusted: :sarcastic:

To Beecher: I kdyz jsem to stale jeste nehral ( ops: ), tak se na ne tesim uz ted

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Bohuzel se ale ani Undercroft nevyhnul levnemu triku vsech gamedesigneru RPGecek, jak udelat zaver slozitejsi... Nechat zatknout druzinu, zbavit ji vsech zbrani (ty samozrejme nekam schovat) a pak nechat hrace si je pestmi vybojovat znova... Ach jo... :sarcastic:
    Nastesti ale neni toto nutne podstoupit k dokonceni hry...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Byl vydán UPDATE této hry - 1.14.
    Nejdůležitější je asi "Game is fully compatible with Windows Mobile 5.0"

Všechny novinky - opravy jsou popsány zde.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

a to teď musim hrát od začátku?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Chrasty
    a to teď musim hrát od začátku?
    Formát "SAVE" je stejný, takže lze pokračovat v uložených pozicích.

Update - 4 soubory stačí nakopírovat ( nahradit staré ) soubory do adresáře UNDERCROFT.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Pokud si chcete tuto hru zahrát v českém jazyce, tak na této stránce je možno si ztáhnout verzi 1.15, která už obsahuje češtinu. Autoři uvádějí asi 80 procent.

Jen je nutno pro nastavení češtiny ZEDITOVAT soubor "language.ini" a umazat v něm na třetím řádku pismeno "X" - ve verzi pro PPC.

Pokud to neprovede lze volit jen mezi angličtinou a němčinou. Asi na to písmenko zapoměli. Už jsem jim to napsal do jejich diskuze - zde..

Po smazani uz cestina funguje. Jen mi připadá, že je přeloženo méně než avizovaných 80 procent. Je to zatím neofic verze, takže možná v ofic bude přeloženo více .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Ještě dodám, že SAVE zůstali stejné, tak je možno pokračovat od Uložených pozic už v českém jazyce.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Odpověď autora na vypnutou češtinu v beta verzi 1.15 :

V testovaci verzi 1.15 byla cestina vypnuta zamerne, protoze jeste nebyla dokoncena. Preklad mam jiz zcela hotovy a jeste doladuji neduhy tiskarskeho sotka. Pocitam, ze oficialne vyjde verze 1.15 vcetne cestiny zacatkem pristiho tydne.

Odpověď velmi rychlá a hlavně potěšující. :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

mám dotaz ke hře:jsem v Dunghillu a ta stráž chce buďto peníze nebo něco ukázat aby mě pustila dál....jaký předmět mu mám ukázat a kde ho seženu?prolezl jsem všechno a všechno co šlo splnit tak splněno mám....myslím:sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

V podzemí je tajná místnost. Otvírá se tlačítkem na zdi. Tam pak najdeš velikou listinu, kterou mu předáš.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Neví prosím někdo jak v Aenor's glen vyřešit problém v bludišti u Ogly Druida? Posouvám balvany, ale posléze narazím na místo, kde balvan nejde posunout, protože za ním už čeká další adept na třísky, tedy něco jako ent...

Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Johny_G
    V podzemí je tajná místnost. Otvírá se tlačítkem na zdi. Tam pak najdeš velikou listinu, kterou mu předáš.
    Je to v te krypte na severovychod od dunghillu, jak jsou tam bone wraithove uplne v zadu. Nebo muzes zazahlovat 10k

Taky by moch sezrat neco, co vemes od toho Fire Demona za tou jeskyni na jihu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Mlok
    Neví prosím někdo jak v Aenor's glen vyřešit problém v bludišti u Ogly Druida? Posouvám balvany, ale posléze narazím na místo, kde balvan nejde posunout, protože za ním už čeká další adept na třísky, tedy něco jako ent...
    Už si to zcela nepamatuji přesně, ale TY balvany jdou opravdu udělat jen musíš na ně jakoby oklikou. Ze shora druhou cestou - doleva a dolů.

Taky mi to zde chvilku trvalo.

Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. undercroft
    Od Mrkolouch v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-04-2007, 16:56
  2. UNDERCROFT - český nástupce Legacy?
    Od mike.pr v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 05-01-2006, 13:23