Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Internet Explorer - stranku nelze zobrazit... Kde je chyba?

Memory_ce4you (0)|14.7.2005 22:11
Zdravíčko přátelé, jsem začátečník v oblasti pocket pc a trápí mě problém, který pro vás, zkušené uživatele bude jistě hračkou.

Problém:

Pořídil jsem si nedávno Acer n50 premium (prislo mi to jako zajimavy v pomeru cena/vykon) a vše fungovalo bez problému.

Abych to trošku konkretizoval, tak jde o to, že původně při připojení do kolébky naprosto bez problému fungoval internet (na te n50), internetove aplikace atd. Musim podotknout, ze i prez wifi i bluetooh.

Pak jsem si s tim asi nejak hral, a ted jak prez kolebku, wifi, bluetooh nejde rozchodit jakakoliv internetova aplikace - Internet Explorer hlasi ze stranka nemuze byt zobrazena.

Dneska jsem sel zaplatit do tmobile pausal, a nedalo mi se nepripojit na jejich hotspot. Wifinka se korektne pripojila do rezimu internet, tak poustim IE a ouha -> stranka nemuze byt zobrazena... Klidne priznam ze jsem v tomto smeru lamer (kazdy z nas v minulosti byl - a kdo tvrdi ze ne, tak je lamerem do dneska) he he.

Byl bych moc vdecny, kdyby jste mi s tim nekdo poradil, nebo treba jen nasmeroval spravnym smerem...

Zkousel jsem upravovat vlastnosti pripojeni, ale tam je vse nezmenene uz od vyroby...

Jinak jakekoliv jine synchronizace, posilani dat prez bluetooh atd. funguje bez problemu... Problem je asi v tom Internet Exploreru, ale co ja vim, jsem lama :)

Diky za konstruktivni odpovedi :)
PavelR. (2184)|14.7.2005 22:18
... zkus zde ...

PavelR.
Pavlucha (1496)|14.7.2005 22:20
Zkus spustit WELCOME.EXE ze složky Windows (proběhne kalibrace displeje jako po HR tak se nelekni).
Memory_ce4you (0)|14.7.2005 22:31
Už to funguje. Však jsem psal, že to pro Vás bude hračka. Moc děkuji.