Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Háčky č,ř, atd mizí při uložení

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Jakmile uložím text ve pocket wordu na pda a znovu otevřu je text bez háčků čárky nad písmeny zůstávají. a mizí také kroužek nad u:?:
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... jake zarizeni? ... jaka lokalizace?

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Ano, tohle je problem, protoze PocketPC zarizeni neumeji vytvorit soubor s kodovou strankou, ktera nase znaky "zna". Mam za to, i kdyz jsem dlouho zadnou lokalizaci nepouzil, ze ani ta to neresi. Co na to pokud vim pomahalo je si na PC vytvorit prazdnej soubor a ten nasledne dat do PocketPC a jiz vesele editovat. Pro vytvoreni noveho postaci uz na nem udelat jen kopii a zase editovat...

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2002

Nevim, jestli jsem problém pochopil dobře, ale když vytvořím v pocket wordu na PDA soubor, napíšu text včetně "ěščřžýáíéúů", zavřu a otevřu, vše zůstává jak má, dokonce po zkopírování do PC je vše vpořádku. Lokalizaci mám SS IW 8.6 na hx4700. Filtry jsou instalovány.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od hybo
    Ano, tohle je problem, protoze PocketPC zarizeni neumeji vytvorit soubor s kodovou strankou, ktera nase znaky "zna". Mam za to, i kdyz jsem dlouho zadnou lokalizaci nepouzil, ze ani ta to neresi. Co na to pokud vim pomahalo je si na PC vytvorit prazdnej soubor a ten nasledne dat do PocketPC a jiz vesele editovat. Pro vytvoreni noveho postaci uz na nem udelat jen kopii a zase editovat...
    ... neříkej mi Hybo, že to tak děláš.

S lokalizací IW 8.6 (jak píše Aifel výše) mi to běhá na WM2003SE a běhalo i s LENg na WM2003.
    Problém nastávaly při převodu do/z PC. Stačilo jen odchytat filtry.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Citace Původně odesláno od Pavlucha
    ... neříkej mi Hybo, že to tak děláš.
    ne, pac ja lokalizaci neuzivam zadnou, jak jsem jiz psal a nezadavam hacky a carky Ale sveho casu jsem to resil..pravdou je, ze tam jsme meli asi problem spise s tiskem znaku pres IrDa a BT z pocket aplikaci, je to jiz davno... :?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Ano, tohle je problem, protoze PocketPC zarizeni neumeji vytvorit soubor s kodovou strankou, ktera nase znaky "zna".
    To si nemyslim hybo, pripada mi to spis jako problem s fontem. Zkuste vybrat jiny font...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Citace Původně odesláno od RStein
    Ano, tohle je problem, protoze PocketPC zarizeni neumeji vytvorit soubor s kodovou strankou, ktera nase znaky "zna".
    To si nemyslim hybo, pripada mi to spis jako problem s fontem. Zkuste vybrat jiny font...
    asi chyba, ale jak pisu, neuzivam zadne lokalizace a v dobe reseni mi tohle same delalo a pro vyreseni (nevim, ktera lokalizace a verzi ani omylem, cca 1,5 roku zpet), ac asi to vazne bylo az kvuli tisku jsem musel udelat to popsane...

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

je zajímaví že ž tam háček zůstane.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

A zmenil jste ve wordu ten font? To Vam delaji vsechny fonty?

Podobná témata

1. Mizí háčky a čárky
    Od bufan1 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 11-10-2006, 14:32
  2. Nechci háčky a čárky v sms zprávách
    Od Nimdus v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 13-09-2006, 21:34
  3. háčky a interpunkce na HP bluetooth keyboard
    Od sorsi v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq