Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Háčky č,ř, atd mizí při uložení

petdvorak (3)|14.7.2005 21:42
Jakmile uložím text ve pocket wordu na pda a znovu otevřu je text bez háčků čárky nad písmeny zůstávají. a mizí také kroužek nad u:?:
PavelR. (2184)|14.7.2005 22:20
... jake zarizeni? ... jaka lokalizace?

PavelR.
hybo (3107)|15.7.2005 07:44
Ano, tohle je problem, protoze PocketPC zarizeni neumeji vytvorit soubor s kodovou strankou, ktera nase znaky "zna". Mam za to, i kdyz jsem dlouho zadnou lokalizaci nepouzil, ze ani ta to neresi. Co na to pokud vim pomahalo je si na PC vytvorit prazdnej soubor a ten nasledne dat do PocketPC a jiz vesele editovat. Pro vytvoreni noveho postaci uz na nem udelat jen kopii a zase editovat...
Aifel_ce4you (105)|15.7.2005 08:11
Nevim, jestli jsem problém pochopil dobře, ale když vytvořím v pocket wordu na PDA soubor, napíšu text včetně "ěščřžýáíéúů", zavřu a otevřu, vše zůstává jak má, dokonce po zkopírování do PC je vše vpořádku. Lokalizaci mám SS IW 8.6 na hx4700. Filtry jsou instalovány.
Pavlucha (1496)|15.7.2005 08:55
[QUOTE="hybo"]Ano, tohle je problem, protoze PocketPC zarizeni neumeji vytvorit soubor s kodovou strankou, ktera nase znaky "zna". Mam za to, i kdyz jsem dlouho zadnou lokalizaci nepouzil, ze ani ta to neresi. Co na to pokud vim pomahalo je si na PC vytvorit prazdnej soubor a ten nasledne dat do PocketPC a jiz vesele editovat. Pro vytvoreni noveho postaci uz na nem udelat jen kopii a zase editovat...[/QUOTE]

... neříkej mi Hybo, že to tak děláš. :D

S lokalizací IW 8.6 (jak píše Aifel výše) mi to běhá na WM2003SE a běhalo i s LENg na WM2003.
Problém nastávaly při převodu do/z PC. Stačilo jen odchytat filtry.
hybo (3107)|15.7.2005 09:01
[QUOTE="Pavlucha"]
... neříkej mi Hybo, že to tak děláš. :D
[/QUOTE]

ne, pac ja lokalizaci neuzivam zadnou, jak jsem jiz psal a nezadavam hacky a carky ;) Ale sveho casu jsem to resil..pravdou je, ze tam jsme meli asi problem spise s tiskem znaku pres IrDa a BT z pocket aplikaci, je to jiz davno... :?
RStein (2012)|15.7.2005 09:21
[QUOTE="hybo"]Ano, tohle je problem, protoze PocketPC zarizeni neumeji vytvorit soubor s kodovou strankou, ktera nase znaky "zna".[/QUOTE]

To si nemyslim hybo;), pripada mi to spis jako problem s fontem. Zkuste vybrat jiny font...
hybo (3107)|15.7.2005 09:31
[QUOTE="RStein"][QUOTE="hybo"]Ano, tohle je problem, protoze PocketPC zarizeni neumeji vytvorit soubor s kodovou strankou, ktera nase znaky "zna".[/QUOTE]
To si nemyslim hybo;), pripada mi to spis jako problem s fontem. Zkuste vybrat jiny font...[/QUOTE]

asi chyba, ale jak pisu, neuzivam zadne lokalizace a v dobe reseni mi tohle same delalo a pro vyreseni (nevim, ktera lokalizace a verzi ani omylem, cca 1,5 roku zpet), ac asi to vazne bylo az kvuli tisku jsem musel udelat to popsane...
petdvorak (3)|15.7.2005 10:53
je zajímaví že ž tam háček zůstane.
RStein (2012)|15.7.2005 10:55
A zmenil jste ve wordu ten font? To Vam delaji vsechny fonty?