Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer n35 - dobíjení přes USB

Gurun_ce4you (72)|14.7.2005 08:59
V recenzi se píše, že "jestli Acer nabíjí přes USB kabel. Zelená LEDka sice bliká, ale to je asi tak vše - baterie své napětí nezvýšila."

Mi ale nesvítí ani ta LEDka a energie ubývá, přitom synchronizace běží bez problému.

Jakpak to funguje Vám??
Pavlucha (1496)|14.7.2005 10:12
... a nemusí se dobíjení přes USB povolit v ovl. panelech jako u iPAQ?
Gurun_ce4you (72)|14.7.2005 10:21
hm mam ho dva dny a netuším kde by se to povolovalo

celkem jsem to už prolezl
Pavlucha (1496)|14.7.2005 10:28
START --> SETTINGS --> záložka SYSTEM --> panel POWER --> záložka USB CHARGING

... Acer to může mít jinak v posledním bodu
Gurun_ce4you (72)|14.7.2005 10:31
bohužel tam nic takového není, mužu si jen nastavit vypnutí a i podle toho jak mám nastaveno podsvícení, pak se ten Acer chová jako by byl odpojený od AC
Striker_ce4you (224)|14.7.2005 10:35
Jen me tak napadlo - a mas vubec kabel umoznujici zaroven synchro i dobijeni? Ten standartni, se kterym jsi to koupil to myslim neumi
Gurun_ce4you (72)|14.7.2005 10:43
ne ne ne mám jenom ten orginál

ale podle té recenze snad taky použil jenom ten orginál, nebo si myslíš že mu půjčili ještě nějaký ??

to by mě teda zmátl
Striker_ce4you (224)|14.7.2005 10:47
Ja neznam Acery, ale u vetsiny ostatnich PDAcek je standartne jen synchronizacni - zkus se kouknout do nejakyho e-shopu jestli prodavaji kabel i na dobijeni na A35
Striker_ce4you (224)|14.7.2005 10:53
Tak podle stranek Acer.cz ma 35 "pouze" USB synchronizacni kabel.
Gurun_ce4you (72)|14.7.2005 10:59
Tak to se omlouvám

jen mě Pavel Koza lehce zmátl svou recenzí, že vybalil věci jen z orginál balení
xkovi_ce4you (568)|15.7.2005 01:24
[QUOTE="Gurun"]V recenzi se píše, že "jestli Acer nabíjí přes USB kabel. Zelená LEDka sice bliká, ale to je asi tak vše - baterie své napětí nezvýšila."

Mi ale nesvítí ani ta LEDka a energie ubývá, přitom synchronizace běží bez problému.

Jakpak to funguje Vám??[/QUOTE]
Mam Acer n30,a ackoli se k tomu kabelu primo pise, ze pres nej lze nabijet, nebot Acer to pres USB umi, tak to trva dobrou pulhodinku, nez se mi skutecne nabijet zacne, do te doby jen dioda blika.. tak po 25-30 minutach mi teprv napr. indikator Spb pocket plus napise na ikonce stavu baterie "charg", takze to zkus schvalne nechat delsi dobu zapojeny, zda se to nerozbehne..nabijeni pres usb je totiz vyrazne slabsi a pri zatizeni pda praci to dle me asi vubec nestiha..takze dej tomu cas, treba to pujde..tohle nabijeni az po nekolika minutach v jinych diskuzich popsalo uz vice lidi..
[QUOTE="Striker"]Tak podle stranek Acer.cz ma 35 "pouze" USB synchronizacni kabel. [/QUOTE]
Tak na to bych nesazel, acer na svych strankach pise kde co, napr. k n35 je synchronizacni kabel 3v1 psan jako volitelna vybava, pritom je tam snadartne.. a navic, jak sem psal vyse, nabijeni zacne zpravidla az po nekolika minutach..a pokud vim, tak acer nijak nespecifikuje, ze ten a ten kabel je nabijeci.. nabijeni pres usb ma umet sam o sobe, tudiz pres jakykoli synchronizacni kabel ;) Aspon se to tak jevi, u n30 tez netvrdi, ze je to nabijeci kabel, ale jen synchronizacni.. ale s nabijenim pres usb je proste problem, nejen u aceru :sarcastic:
xkovi_ce4you (568)|15.7.2005 01:26
Pardon, oprava: kabel 3v1 je samozrejme k n30,ale to, co pise acer na sbych strankach plati.. :)