Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Automatické stahování pošty

tesan (2)|13.7.2005 19:24
Nechápu jednu věc. Nastavím si automatické stahování emailů po 15 min. Za celý den se mi však nestáhne nic. Musím se na daný účet nastavit a pak dát příjmout a odeslat. A za to se v ToDay dozvím že mám stažené 3 emaily. To zaslouží pochvalu. Zjistil jsem že pokud učet není vybrán nestáhne se. Mám 4 účty, pro který se tedy rozhodnout ? A pokud mi příjde SMSka tak po přečtení se vybere složka SMS. To má za následek, že se opět přestaly stahovat emaily. Takže znovu vybrat email složku a než čekat 15 minut abych se dozvěděl zda mám email je raději stáhnu ručně. Můžete mi tedy někdo vysvětlit smysl automatického stahování a ještě zobrazení v ToDay.
hybo (3107)|13.7.2005 19:32
vitej...tohle se zde resilo, proste MS to "neuhlidal" a uz s tim asi nic neudela...staci, kdyz das hledat a zjistis sam...stejne tak zjistis, co udelat, nebo spise jake aplikace pouzit, aby to delalo, co ma...
tesan (2)|13.7.2005 20:00
Já měl nějaký čás symbian a tak jsem to nesledoval. Ale pokud mě paměť neklame tak to nechodilo už na CE 2.12. Takže to nehlídají již několik let. A jak se zdá ani nebudou.

Pošta se nestahuje. To se dá překousnout. Co ale nepochopím, že to dají ještě na today.
Zdenička_oldd (292)|14.7.2005 07:01
WM2003 řeší možnost více e-mailových účtů. Nebo můžeš vyzkoušet, jak se chovají ostatní emailový klienti. Třeba Mail Center od Sunnysoftu nebo ProfiMail.