Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Automatické stahování pošty

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Nechápu jednu věc. Nastavím si automatické stahování emailů po 15 min. Za celý den se mi však nestáhne nic. Musím se na daný účet nastavit a pak dát příjmout a odeslat. A za to se v ToDay dozvím že mám stažené 3 emaily. To zaslouží pochvalu. Zjistil jsem že pokud učet není vybrán nestáhne se. Mám 4 účty, pro který se tedy rozhodnout ? A pokud mi příjde SMSka tak po přečtení se vybere složka SMS. To má za následek, že se opět přestaly stahovat emaily. Takže znovu vybrat email složku a než čekat 15 minut abych se dozvěděl zda mám email je raději stáhnu ručně. Můžete mi tedy někdo vysvětlit smysl automatického stahování a ještě zobrazení v ToDay.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

vitej...tohle se zde resilo, proste MS to "neuhlidal" a uz s tim asi nic neudela...staci, kdyz das hledat a zjistis sam...stejne tak zjistis, co udelat, nebo spise jake aplikace pouzit, aby to delalo, co ma...

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Já měl nějaký čás symbian a tak jsem to nesledoval. Ale pokud mě paměť neklame tak to nechodilo už na CE 2.12. Takže to nehlídají již několik let. A jak se zdá ani nebudou.

Pošta se nestahuje. To se dá překousnout. Co ale nepochopím, že to dají ještě na today.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

WM2003 řeší možnost více e-mailových účtů. Nebo můžeš vyzkoušet, jak se chovají ostatní emailový klienti. Třeba Mail Center od Sunnysoftu nebo ProfiMail.

Podobná témata

1. HTC Kaiser (TyTN II) - stahování pošty
    Od zeli08 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-10-2008, 22:09
  2. Stahování pošty Q-tec 9100
    Od Anthony_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 05-04-2006, 13:59
  3. Stahování pošty při připojení k PC
    Od xtonda_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace