Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 49

Téma: Prvních 60 minut s HP iPAQ hw6500 v ruce

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

V uplynulých měsících jsem si občas posteskl, že HP už není tak invenční jako dřív a když už se o něco pokusí, výsledek je často poněkud diskutabilní. Nový iPAQ hw6500 však staví všechna tato tvrzení na hlavu - tolik novot najednou v jednom zařízení jsem neviděl už pěkně dlouho. Protože jsem měl to štěstí si se zařízením ještě před jeho oficiálním uvedení na trh trochu pohrát, zde jsou mé první dojmy. A rovnou prozradím, že vesměs jsem byl novinkami příjemně překvapen

[IMG]/img/articles/cz/large/0000000208_2vh83599120054304330.jpg[/IMG]

Přečtěte si celý článek.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

na tohle zarizeni jsem se osobne moc tesil, ma vse, co bych rad, az na jednu "malickost"...je vetsi, nez jsem schopen ustat ale s timhle mam ja porad problemy a jedine, co jsem akceptoval byl iPAQ H19xx a 4150 a ted MDAc. Umisteni SDIO si nemyslim, ze bude na prekazku, ze zkusenosti vim, ze se nejvice uzival SIO karty pro WiFi, nekdy pro fotak, GPS, ale tohle vse je jiz integrovane technicky je to velice zajimavy kousek a pokud HP na 6300 odladilo nektere nedostatky a zde nebudou, muze to byt zajimave. Pokud ceny zde, ktere jsou odvozeny od predpokladanych cen dodavatelu nelzou, ani cena neni spatna, kdyz si vememe, ze treba 6300 byla ze zacatku pres 20000 bez DPH

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Má to wi-fi nebo ne. V článku o tom není zmínka. Integrované GPS je dobrá věc, ale ne na úkor wi-fi.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Citace Původně odesláno od macula
    Má to wi-fi nebo ne. V článku o tom není zmínka. Integrované GPS je dobrá věc, ale ne na úkor wi-fi.
    ma to i WiFi, jsou dve verze, jedna s a jedna bez fotoaparatu

Registrace
    Aug 2000

Na webu se objevily zminky o tom, ze by mela byt i verze s WiFi, ale bez toho jednoho slotu (nevim jestko SDIO nebo toho mini-SD). Ale v realu jsem to nevidel.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Zajimala by me vydrz kdyz bezi GPS alespon odhadem..

Diky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

30min, 321min....vzhledem k tomu, ze nejsou jeste k dispozici a tedy nejsou zadne testy jsou odhady uplne bezpredmetne...

Registrace
    Aug 2000

GPS modul jako takovy ma spotrebu minimalni (je to pouze PRIJIMAC, obzvlast pokud bude zabudovany a nebude tak nutny BT ci jine bezdratove komunikacni spojeni. Troufam si tvrdit, ze to v testech nebude moc meritelne, maximalne par procenticek...

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Nevim, ale řekl bych, že 2750 má lepší display. Jinak souhlasím, že je to PDA vyloženě do komerční sféry a u nás bude, podle mne, jeho úspěšnost záviset na lokalizaci klávesnice. Výdrž bych řekl, že bude lepší než má moje MDAc.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od hybo
    30min, 321min....vzhledem k tomu, ze nejsou jeste k dispozici a tedy nejsou zadne testy jsou odhady uplne bezpredmetne...
    no ptam se proto ze treba Yakumo s aktivni gps vydrzi (udava se) 5,5 h a bez 12 h co je znacny rozdil...

Registrace
    Aug 2000

Při plném podsvícení vydrželo Yakumo fungovat přesně 6 hodin, pokud jsem navíc zapnul GPSku a programem Pocket KiM neustále zjišťoval aktuální polohu, zařízení se vyplo po 4 hodinách.
    Tohle jsem psal v recenzi. Ten velky rozdil (nicmene stale vyrazne nizsi, nez pisete Vy) je ale zpusoben predevsim tim, ze ta data z GPSky jsou nejak zpracovavana a tudiz roste vykon´procesoru.

V kazdem pripade az to zarizeni dostanu do ruky, budu na tento test myslet

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Trochu mě zklamalo že to nemá větší rozlišení 240 x 240 je opravdu málo. Ještě ke všemu bych na tom asi chtěl provozovat nějaký mapový software. Když už to má tu gps, ale moc toho asi na mapě neuvidím. Je to škoda jinak by to bylo super zařízení a čtvercový display by nevadil. Tak se snad někdo zamyslí a v nové verzi to bude lepší. Design se mi opravdu líbí a raději bych oželel jden slot na mini SD než větší rozlišení.

Max0660

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od max0660
    ...a raději bych oželel jden slot na mini SD než větší rozlišení.
    Kdyby to VGA a bez klávesnice, tak bych do toho šel.
    Ale rozlišení 240 x 240 je opravdu na nic. Alespoň pro nás co na svých přístrojích hrají hry.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Takze skvela infromace, oba modely jsou skladem a k dodani do druheho dne! Vice naleznete zde.

Nováček
    Registrace
    May 2004

Otazka na klavesnicu - je podsvietena? Mam Ipaq 4150 s Micro keyboardom a uz pri slabsom svetle mozem klavesnicu akurat strcit do vrecka a pisat na softverovej.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Prvních 60 minut s HP iPAQ rx1950 v ruce
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 05-11-2005, 13:20
  2. Prvních 60 minut s T-Mobile MDA Compact v ruce
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 22-12-2004, 08:06
  3. Prvních 30 minut s HP iPAQ hx2750 v ruce