Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 49 z 49

Téma: YAKUMO Delta X GPS - nejvyšší model od firmy YAKUMO

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Tak jsem mel dnes moznost konecne testovat TomToma 5.1 pri navigaci asi 100km dlohe cesty a muzu rict, ze mne hned na zacatku spadl do obrazovky Today, pozdeji asi jeste nekolikrat a to stylem, ze zatuhlo cele PDA. Zkousel jsem vypnout BZ, ale bez zmeny. Taky treba odpojit nabijeni, stejne chovani. Je zajimave, ze to delalo nekdy hned po vyjeti, nekdy po par kilometrech. A taky nechapu, jak se mohlo PDA samo, kdyz TT spadl restartovat....

Jinak program i mapy mam na Storage Card. Z programu, co mam naistalovanych vyberu treba SPB Pocket Plus, Q-calc, Idos, NoteM, Pocket e-sword, Pocket Weather, TCPMP, Total Commander, vBar, WorldTime.........

Pokud nekdo vite nejaky program, co by mohl interferovat, prosim o typ. Nechce se mi provadet HR a zkouset co to muze zpusobovat...

A nakonec, nemohli by jste se podelit vsichni, kde co mate nainstalovane (myslim hlavne program TomToma a mapy)
    Dik za rady

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Ted jsem to zkousel znovu pri navigaci jen kratkou cestou po meste a jednou mi to vytuhlo asi po 1km tak, ze jsem ho musel restartovat, podruhe mi to skocilo do Today obrazovky a nesla spustit zadna aplikace z karty - psalo mi to, ze pristup byl odepren, nelze najit dany soubor.

Mozna je to tim, ze pouzivam 2GB kartu na niz neni Yakumo testovano a neni to stabilni. Asi vyzkousim pouzit jinou 1GB kartu, jak se to bude tvarit.

Potrebuji TT rozchodit, myslim si, ze to BZ nezpusobuji. Mam pocit, ze pred tim vypnutim do Today jsem videl kratce na obrazovce zelenou sipku na konci zobrazene cesty obvykle znacici cestu proti smeru jizdy.

Tak babo rad, co mu vadi....

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Já s DeltaX a TT5.1 nemám problémy. Ještě mi to nespadlo. A to jsem s tím sjel celé Německo, Dánsko a ČR napříč bez jediného pádu TT5.1

Co se týká nabíjení přes USB, mám stejný "problém" jako vy. V autě se to vždy přepne na zelenou po cca 1,5 hodině nabíjení pak je pořád zelená.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Problémy, zkušenosti a pod. řešte v nově založené diskuzi "YAKUMO Delta X GPS - zkušenosti, problémy..." v diskuzním fóru Yakumo.
    ODKAZ

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. Yakumo Delta X5 BT
    Od sindios v sekci Yakumo
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-08-2008, 21:45
  2. Yakumo Delta X 5 BT ako GPS pre PC
    Od Roboo_ce4you v sekci Yakumo
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-03-2007, 15:38
  3. Reklamace - Yakumo Delta 300 GPS