Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 49

Téma: YAKUMO Delta X GPS - nejvyšší model od firmy YAKUMO

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Novinka od firmy Yakumo, zařízení Delta X obsahuje nebo umi:

• Windows Mobile 2003 Second Edition (jako Delta 300GPS)
    • Má 64MB RAM (jako Delta 300GPS) má však další interní Flash uložiště 25MB, které se nesmaže ani po kompletnim Hard Resetu zařízení (FlashDisk)
    • Nový procesor od Intelu Xscale270 s taktem 312MHz
    • Ma otočnou anténu GPS pro použití PDA na ležato (vhodné pro navigaci v autě)
    • Při otočení antény GPS, se automaticky otočí i orientace displeje o 90 stupňů
    • Obsahuje nejnovější GPS modul SIRF III s dvaceti kanály příjmu (Delta 300GPS má SIRF 12 kanálů)
    • Příjem GPS je díky SIRF III ještě přesnější a má ještě rychlejší náběh nalezení satelitů GPS.
    • Delta X má standardní malý USB konektor jako digitální fotoaparáty, takže není potřeba speciálních kabelů (jedinečné řešení mezi PDA)
    • Delta X má napájení přímo z hostitelského USB počítače, takže není potřeba žádný externí napaječ jako u Delta 300GPS či Alpha
    • V dodávce je USB kabel, adapter pro napájení ze sítě, adaptér pro napájéní do auta.
    • Delta X má výměnnou akumulátorovou baterii.

Designově je Delta X velice povedená, kombinuje barvy stříbrného kovu a černého materiálu. Též má nově propracované ovládání přes integrovaný Jog ovladač.

Zařízení s integrovanou GPSkou patří mezi velmi oblíbená Pocket PC, subjektivně mě jejich obliba až zaráží. Jen v mém okolí je hned několik majitelů Yakumo Delta 300 GPS nebo Acer n35 a ačkoliv většina z nich nepatří mezi uživatele, kteří mají jako startovací stránku nastaveno ce4you, jsou vesměs maximálně spokojeni.

Podle popisu novinek (v porovnání s Delta 300GPS 2L) se zdá, že Yakumo kráčí správným směrem. Jediné, co vzbuzuje trochu obavy, je rychlost procesoru - bude stačit i na nejnáročnější navigace dneška? Snad se mi brzo podaří sehnat zařízení k recenzi a budu na tuto otázku znát odpověď.

Doporučená koncová cena zařízení je něco málo přes 12 tisíc včetně DPH, během pár dní by jej měli mít na skladě první prodejci (například Alzasoft).
    Připojené obrázky Připojené obrázky  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

brzo bude urcite i zde, procesor snad pujde pretaktovat, takze vykonu bych se nebal, ac sam bych si ho i tka neporidil

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

CPU jde pretaktovat protoze je to Intel a jsou na to software.

Budou to prodavat i dealeri AT COMPUTERS a pobocky COMFOR.

Nováček
    Registrace
    Jun 2003

Sice není skladem, ale dá se objednat. Český dovozce prý čeká během konce tohoto týdne (začátkem příštího) cca 100ks. http://www.trinio.cz/index.php?app=showitem&wh=10046

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

takze dle poslednich informaci je Yakumo k dodani

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Nevíte jestli má to nové Yakumo výstup na sluchátka 2,5mm nebo 3,5mm jack? Nikde jsem to nenašel.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Myslim, ze bude klasickej 3,5mm, jako byl predtim. Kompletni manual maleznete zde

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od hybo
    Myslim, ze bude klasickej 3,5mm, jako byl predtim. Kompletni manual maleznete zde
    Děkuji.

Nováček
    Registrace
    Aug 2003

Právě že před tím byl 2,5mm.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

pravda pravdouci...o delta X se mi ale nepovedlo nic najit, je sice jiz k dodani, ale zasilame to primo pres logistickeho partnera a jeste jsem ho nemel v ruce..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

pravda pravdouci...o delta X se mi ale nepovedlo nic najit, je sice jiz k dodani, ale zasilame to primo pres logistickeho partnera a jeste jsem ho nemel v ruce..
    3,5mm

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Zacina se mi libit. Ma i ceskou lokalizaci?

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

takže dneska jsem si ho objednal a ještě k tomu TT5 pres tomtom.com.
    Příští týden to sand dorazí a budu mít vánoce.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Tak napis co nejdriv postrehy, ja ho chci koupit asi za mesic a pul a zajimala by me zda je citlivost GPS lepsi nez u predchoziho Delta 300, protoze tam je lepsi chipset.

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Takze DeltaX GPS jsem vcera odpoledne obdrzel.
    Zatim jsem s nim spokojen. Instalace ActiveSync i lokalizace od Sunnysoftu bez problemu. Insalace a provoz Smartmaps (to co je v baleni) funguje OK.Naslo mi to i 9 satelitu najednou. Tomtom jeste nedorazil takze jsem ho nemohl vyzkouset.
    Je to me prvni PDA takze bohuzel ti nemuzu dat porovnani.
    Casem mozna pridam nejaky postreh

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Yakumo Delta X5 BT
    Od sindios v sekci Yakumo
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-08-2008, 21:45
  2. Yakumo Delta X 5 BT ako GPS pre PC
    Od Roboo_ce4you v sekci Yakumo
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-03-2007, 15:38
  3. Reklamace - Yakumo Delta 300 GPS