Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 55 PrvníPrvní ... 5678917 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 91 až 105 z 820

Téma: České POI pro TomTom Navigator 5

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Rossini zamakal na stránkách http://cz-poi.wz.cz, takže se tam můžete juknout

Grafika a naprogramování stránek byla jeho aktivita, takže veškeré ódy můžete směrovat jemu :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Tak to je uzasna aktivita - diky moc a dekuji za vsechny at ty dekovacky zde nezaplni nekolik stran:yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Musím také poděkovat - super práce:yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Super, dík, akorát nefunguje stažení Shellek.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Tak přátelé,
    abych to tu ukončil...

Děkuji všem za poděkování. Dále můžete děkovat a korespondovat ohledně

http://cz-poi.wz.cz přes SZ.

Dále SHELL jsem upravil, už jdou stahovat. Toto potřebuji hlásit také buď na SZ nebo přes cz-poi.wz.cz.

Co se samotného webu týče, dělám to PRO VÁS (i pro mě ), ale neprogramoval jsem to... Celé je to postavené na GNU Phprs.cz ale to vše jen kvůli termínu vzniku! Chtěl jsem to mít co nejdříve... Design (který je zatím dle mě hnusný...) jsem dělal já, ale připravuji nový "moderní"...

Budu teď 3 týdny s mým mazlíčkem (navigací TOMTOM) ve Francii a Španělsku takže se o vše bude (doufám starat libor_m)...

Uvidíme, doufám, že web Vám bude dobře sloužit...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od DK
    Čau hoši,
    Díky moc za super POI, používám je.
    Rád bych se ale do Vašeho projektu taky zapojil, jenže nevím, jak začít. Stáhl jsem si PoiEdit, jenže po 30 dnech padl.. :-/. Co vlastně používáte?
    Dík
    DK
    PoiEdit je Free, pokud vim.
    A muzes zacit tim, ze zmapujes vsechna ZOO nebo rozhledny :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Vsechny McDonaldi zde

http://www.ce4you.cz/forums/download_file.asp?f=2843&d=/files/forums/cz/0000080198/TomTom -McDonalds CZ (64x).zip

Mimochodem, nechce nekdo poradne zmapovat velka nakupni centra (Tesca, Olympia, Kauflandy, Globusy apodobne, do jedne databaze POI?

Znate to jste nekde na dovolene a potrebujete nakoupit nejlepe vse pod jednou strechou...

A taky by se hodila databate POI nejakych dobrych restauraci, kam ma opravdu cenu zajit s kraktym popisem na co jsou zamereny (Cina, ceska kuchyne, ryby atd).
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Cau. Nemam PDA, ale pouzivam TOMTOM5 na mobilu Nokia 6600. Setkal jsem se s malym problemem co se tyce POI. Vsechny funguje super krom mest CR. Kdyz chci zadat vyhledavani podle pismena, tak se mi jako by zablokuje tomtom, jako by nejak probiral databazi a nedovoli mi zadan treba treti znak pod klavesou, ale napise 3x prvni. Priklad: misto aby napsal O tak napise MMM. Je to asi tim, ze databaze mest v POI je rozsahla, ale neslo by s tim neco udelat? Dik

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Kocir
    A muzes zacit tim, ze zmapujes vsechna ZOO nebo rozhledny :-)

Vsechny ZOO a vetsina rozhleden je obsazena v turistickych znamkach...
    Na http://cz-poi.wz.cz by se mela doufam brzy objevit aktualizovany soubor s 1180 znamkami (stav ke dni 27.7.2005)...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Včera jsem s liborem_m zahájil tvorbu a aktualizaci databáze častého výskytu policie na silnici. Cílem je vytvořit databázi míst, kde se nejčastěji a takřka pravidelně měří, fouká, váží atd. Je jasné, že se místa mění a že v době Kryštofa je výskyt podstatně častější, přeci jen ale každý, kdo pravidelně absolovuje "svojí trasu" zná místa, kde jsou četníci jako doma (příkladem budiž 69km na D1 ve směru na Brno, kde jsou denně a k všeobecné radosti nejen kamioňáků).
    Takže jsem poslal liborovi pár míst z Vysočiny, kde je lepší sundat nohu z plynu. Věřím, že každý přispějete svou trochou a že pokud pojedeme do míst neznámých, třeba se nám povede vyhnout se pokutě (a od příštího roku ztrátě pár bodíků). Samozřejmostí je aktualizace, pokud se uvedené místo proflákne a jeho výtěžnost se pro policii stane nezajímavou, je možné jej opětovně ze seznamu vyhodit.

Na závěr malé doporučení:
    Při cestě barranďákem nahoru je upozornění na radar dostatečně dopředu (i při přednastaveném intervalu 250m), ovšem při jízdě opačným směrem se upozornění objeví až v momentu, kdy radar minete.
    Obdobná situace je v Havlíčkově Brodě, na sjezdu od Kolína na Jihlavu, kde je omezena rychlost na 40km/h v délce 800 metrů a policajti měří jednou nahoře, jednou dole, takže by bylo nutné dát značku radaru 3x. Proto doporučuji nastavit vzdálenost na upozornění podstatně více. Ale to je na zvážení každého.
    PS: A nespoléhejte na pozdní hodinu, či počasí. Brodští policajti jsou proslavení kontrolou rychlosti v pátek v deset večer a za deště.

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Doporučuju hodit "sundání nohy s plynu" v Zelínkovicích u F-M, je to omezení na 50 a docela rádi tam občas stávají, tak bacha

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Doporučuju.."sundání nohy s plynu" v ..
    Ta takhle jsem si to nepředstavoval . Z toho hledání by se libor zbláznil. Doporučuji vytvořit seznam, třeba v excelu a místa zadat zeměpisnými souřadnicemi. A posílat na email, tady na stránce je to k ničemu.
    Díky všem.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Doporučuju hodit "sundání nohy s plynu" v Zelínkovicích u F-M, je to omezení na 50 a docela rádi tam občas stávají, tak bacha
    Nebo třeba pro ty, kteří ještě nemají GPS (nemohou měřit souřadnice), ale plánují jeho koupi a proto to tu čtou potřebuji alespoň PŘESNOU specifikaci bodu, t.j. ve městě název ulice a číslo popisné, na silnici její číslo a vzdálenost od nejbližší křižovatky se silnicí číslo "x" apod. Tohle je na nic.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od Kocir
    Mimochodem, nechce nekdo poradne zmapovat velka nakupni centra (Tesca, Olympia, Kauflandy, Globusy apodobne, do jedne databaze POI?
    Dobrej nápad, Tesco mám (jen ne uhlazené, proto jsem ho ještě neprsknul ven), můžu udělat i ostatní.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Pomohl bych s tím ostravskem, chceš posílat ty souřadnice co ukazuje Tomtom. Ale jakpak je co nejrychleji dotanu do emilu?? Když mi běží Tom tak se v Acer35 nedostanu do outlooku. Je nějakej soft?? Dělat to tak, že si to budu psát na lístek (

Strana 7 z 55 PrvníPrvní ... 5678917 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. TomTom české hlasy
    Od Maxinoha_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 65
    Poslední příspěvek: 23-11-2009, 22:47
  2. HP 214 WM 6 + TomTom Navigator 5
    Od sulc v sekci TomTom
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-05-2008, 09:17
  3. Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 24-05-2006, 22:05