Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 55 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 820

Téma: České POI pro TomTom Navigator 5

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Radek Pokorný
    K těm hradů a zámkům: řekl bych že většina z nich je obsažena v těch turistických známkách, které jsem zde dal...

Ještě poznámka: body k turistickým známkám jsou v drtivé většině umísťovány na příslušné turistické místo ne na prodejní místo. Samozřejmě většinu míst jsem nenavštívil, takže místa jsou odečítána na kalibrovaných mapách, pokud jsem se někde netrefil nebo místo spletl - nekamenujte mne. Aktualizaci (místa stále přibývají, nyní již + 15) v dohledné době dodám...
    Chtelo by to davat nekam na web do databaze jinak se to bude neustale prepisovat dohromady a ostatni maji omezenou moznost pridavani.

Ale i tak je to super
    Připojené soubory Připojené soubory

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Slíbené radary UK.

Jinak je to s tím webem dobrej nápad, všechno to posbírám, dám tomu formu a prsknu to na web, abyste k tomu měli všichni přehlednej přístup.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od libor_m
    Slíbené radary UK.

Jinak je to s tím webem dobrej nápad, všechno to posbírám, dám tomu formu a prsknu to na web, abyste k tomu měli všichni přehlednej přístup.
    Ony uz jsou weby na spravu POI a jsou free, ale chce to odzkouset zda by vyhovovali. Snad si kazdy s anglictinou jiz poradi v dnesni dobe.

Ja osobne jsem zvolil popis vlastnich bodu tak, ze jsem se inspiroval popisem ve SmartMaps (mrkni na Shellky co jsem tu davno daval, ci KFC ci neco od radaru)

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

OK, o víkendu na to juknu

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Muj malý příspěvek - pár letišť v ČR

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

A aktualizace

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Neměl jsem teď vůbec čas si as tím hrát, takže jsem udělal seznam POI, co tu byly uveřejněné, jsou na totálně primitivních stránkách http://cz-poi.wz.cz. Až budu mít víc čas, tak s tím udělám trochu víc.

panthers16
    Guest

Ahoj. Skvela aktivita, ale nachcete zkusit tuto stranku? http://poiplace.oabsoftware.nl/index.php?MainURL=body-home.php
    Jiz je zde Ceska republika.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Jo, je to taky jedna z možností. Za prvé jsem vůbec neměl čas a tohle jsem měl během 2 min. a za druhé alespoň máme na jednom místě to, co jsme si sami vytvořili Ale teď vážně. až bude chvilka, určitě se na to plánuju podívat ... :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

No, už jsem chtěl navrhnout rovnou, že uděláme stránky, kam to celé budeme cpát... Nechcete, abych těm stránkám dal nějakou "fazónu", ať to trochu vypadá... věnuji se designu...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Po pár testovacích jízdách bych doporučil oddělit radary od míst "zvýšeného výskytu policie" (a odlišil bych je i ikonou). Stacionární radar se nehne a tudíž Nohu z plynu, zatímco "četník za bukem" je na zvážení.
    A protože často brázdím (nejen) Vysočinu, mohu "obvyklá místa vychytávek" zaslat někomu, kdo se ujme tvorby databáze.

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od panthers16
    Ahoj. Skvela aktivita, ale nachcete zkusit tuto stranku? http://poiplace.oabsoftware.nl/index.php?MainURL=body-home.php
    Jiz je zde Ceska republika.
    Nějak jsem to nepochopil. Nainstaloval jsem CheckPoint 3.2, zesynchronizoval a žádná data pro Čr tam nevidím. V TomTom taky nic nepřibylo.
    Jak to funguje?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Bohužel pro TT 5 zatím nefunguje.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

nevim jak vlastni program ale soubory s POI ov2 jsou s tt5 kompatibilni

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

To jo, ale nenasel jsem zpusob, jak je vyseparovat. Nasel jsem jenom bmp cka, ale ov2 ne

Strana 5 z 55 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. TomTom české hlasy
    Od Maxinoha_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 65
    Poslední příspěvek: 23-11-2009, 22:47
  2. HP 214 WM 6 + TomTom Navigator 5
    Od sulc v sekci TomTom
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-05-2008, 09:17
  3. Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 24-05-2006, 22:05