Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 47 z 55 PrvníPrvní ... 374546474849 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 691 až 705 z 820

Téma: České POI pro TomTom Navigator 5

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Myslel jsem, ze data*.chk je soubor zvuku. Takze tam jsou vsechny veci, co se tyka jazyka? Ale na druhou stranu- pokud necham jen Jane /bez souboru data41.chk/ tak se nazvy take zobrazuji cesky, nebo ne? Takze je to ulozene jeste nekde jinde?

Snad pochopite, na co se ptam.

Jinak zavidim Henrymu, jak do toho vidi ...

Citace Původně odesláno od Henry
    ...takže 7311 bude v češtině vždy "Čerpací stanice" (zde vím, kde je to obsaženo - data.chk, ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Citace Původně odesláno od Ivanm
    Myslel jsem, ze data*.chk je soubor zvuku. Takze tam jsou vsechny veci, co se tyka jazyka? Ale na druhou stranu- pokud necham jen Jane /bez souboru data41.chk/ tak se nazvy take zobrazuji cesky, nebo ne? Takze je to ulozene jeste nekde jinde?

Snad pochopite, na co se ptam.
    Ten soubor data.chk mám v adresáři TomTom Navigator na SD kartě, jsou tam všechny kategorie z POI.DAT ve všech jazycích, když změním název (nestudoval jsem formát - názvy jsou sem tam rozdělené), tak se mi ta změna projeví i v Tomovi

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

aha, tak ten hlasovy soubor asi je
    DATAxx.chk

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Takže sobory ov2 vytažené z česko-německo-švýcarsko-rakousko-polského POI.DAT jsou zde: notor.wz.cz/poi.

Je tam i soubor poi.rar(6,5 MB), který obsahuje všechny ov2 soubory a poi.lst, který obsahuje seznam ov2 souborů a je potřebný pro znovuvytvoření POI.DAT.

Jinak pokud je zde nějaký zkušenější programátor v PERLu, tak ať mi pošle SZ - potřebuju poradit, jak na PERL na webu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Výborná práce Henry, máš náš obdiv Tak teď už jen přijít na způsob, jak přejmenovat kategorie a jak je to s těma ikonama (

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Stacionární radary jsou nějaký vadný. Jel jsem kolem stacinonáru na Hájích (Praha 4 - Opatovská). Bohužel je o několik set metrů posunutej. Ve skutečnosti je totiž na Opatovské zhruba u restaurace "U žáby".
    O víkendu jel jsem po magistrále a další stacionár je v POI opět posunutej. Konkrétně Praha 8 - V Holešovičkách a to o pár set (asi 200) metrů směrem na západ.
    No a aby to nebylo málo, zpět jsem se vracel a zjistil jsem, že "Praha 10 - Průmyslová" je opět v POI notně posunutej, tentokrát směrem jih. Ve skutečnosti je asi o 200m víc na sever.

Víte o tom, že jsou ty radary dost mimo? Jedinej, kterej je v toleranci asi 100m (z těch, co znám), je ten Praha 4 - Novodvorská.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

A co třebas místo kritiky to přeměřit a dát sem přesnější údaje?!? Nebylo by to konstruktivnější?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od libor_m
    A co třebas místo kritiky to přeměřit a dát sem přesnější údaje?!? Nebylo by to konstruktivnější?
    Že já blbec nedržel hubu. Ozvu se, že to nesedí doufaje, že se k tomu někdo vyjádří (např. ve stylu, že to bylo konvertovaný z XXX, došlo k chybě a že konverzi udělá jednou) a místo toho dostanu vynadáno, že místo kritizování raději nejezdím po Praze a neměřím radary. Tak sorry, už jsem ticho, jako bych nic neřekl, všechno je bez chybičky a úplně úžasný. :disgusted:

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Tak se hned nečil. Konvertovaný to z ničeho nebylo. Prostě to zaměřili "dobrovolníci" z této diskuze. Popravdě, stacionární radary mám vypnutý, protože o těch pražských vím a jinde nejsou. Takže jsem si těch nepřesností ani nevšiml. Jediný, který jsem tam dodával já, je Praha 8, Čimická a o tom vím, že je v pořádku.

Tak kdybys nááááááhodóóóóu jel někde kolem nějakého nepřesného a úplně omylem ho zaměřil přesně, tak to sem hoď Já se o to budu snažit také. Díky

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Pokud vis relativne presne, v kterym miste ten radar je, ani tam nemusis jezdit. Staci to vytvorit doma-tapnes to v Tomovi. POtom v Poieditu natahnes ten ov2 a spatne umistenej BZ vymazes a zustane ten OK. POkud mas dobrou mapu v Poieditu, da se to delat pouze tam.
    Tahle jsem upravoval radar na Proseku-Vysocanska. Byl tak o 200 m severneji. Takze ty radary se pohybuji na vsechny strany, neni to chyba konverze.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Ivanm
    Pokud vis relativne presne, v kterym miste ten radar je, ani tam nemusis jezdit.
    To právě nevím přesně. Ten na Hájích je za tou křižovatkou za prvním přechodem, díval jsem se na ortofotomapu, ale jistej si fakt moc nejsem. Samozřejmě, že až kolem přiště pojedu a budu mít chvilku, tak zastavím a radar tam típnu, ale zas tak často tam nejezdím.

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Protože po Praze jezdím, tak už jsem většinu stacionárních radarů u sebe opravil. Čekám ještě, až pojedu na Jižní město a pak to dám v plén .....

Vláďa

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

dotaz:tak ted si nejsem jisty jestli jsou aktualizovany POI na CZ POI nebo kdyz otevru stranku tak mam posledni aktualizaci z 15,9 a to je vodafone tak ted nevim jestli to nemam nejake zasprajcnute nebot aktualizujete docela casto neli kazdy den a ted dlouho nic ac jsou poi soubory k vam posilany viz nemocnice ci benzina ktere by se me opravdu hodily a cekam na ne jak na smilovani.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Ke mně do mailu nic nepřišlo. Jestli myslíš ty, které Milan vyextrahoval z IM, tak ty posílal pravděpodobně rossinimu ... Napíšu mu, jestli je dostal a co s nimi hodlá udělat.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Posílejte to spíš Liborovi, Rossini je zabržděnej (spíš na to nemá čas)!

Strana 47 z 55 PrvníPrvní ... 374546474849 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. TomTom české hlasy
    Od Maxinoha_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 65
    Poslední příspěvek: 23-11-2009, 22:47
  2. HP 214 WM 6 + TomTom Navigator 5
    Od sulc v sekci TomTom
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-05-2008, 09:17
  3. Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 24-05-2006, 22:05