Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ma cenu do mdac kupovat rychlou SD kartu?

grumpfl (61)|12.7.2005 13:01
Chystam se koupit 1gb kartu a nevim, jestli se vyplati zainvestovat do rychlejsi karty. Poznam pri pouzivani (jde mi hlavne o pousteni/pouzivani aplikaci a ne kopirovani) rozdil mezi obyc, 60x a 120x nebo pametovy radic v mdac vyssi rychlosti nezvlada a je to jedno? Zkusil sem prohledat forum a jednoznacnou odpoved sem nenasel, diky ;)
Miloš Strouhal (3997)|12.7.2005 14:02
Pokud budeš kartu používat jen Compactovi, rozdíl nepoznáš, žádný nebude. Pokud máš v úmyslu použít kartu i ve čtečce, kopírovat mp3, filmy, atd, rychlá karta může být užitečnější.
grumpfl (61)|12.7.2005 14:19
to je jasny, me slo ciste o provoz v mda, kopirovani mi stejne brzi usb 1.1 :)
asi pudu do tyhle, nema s ni nekdo nejaky zkusenosti?
hybo (3107)|12.7.2005 15:04
No, USB1.1 neni zas takova brzda v porovnani s moznou pomalosti karty, dale, proc jen USB1.1, co budoucnost, stejne tak kazrtu muzes treba uzit ve fotaku, kde rychlost rozhodne hrali velkou roli a nakonec si rekneme, ze rozdil v cene mezi dobrou "pomalou" a dobrou "rychlou" kartou nemusi byt velkej...no a nakonec, vybirej znacku i dle toho, jak je problematicka...Atadata, Apacer, ATP....vs Kingston, Pretec, Sandisk...
Pavlucha (1496)|12.7.2005 15:46
[QUOTE="whocares"]...
asi pudu do tyhle, nema s ni nekdo nejaky zkusenosti?[/QUOTE]

... asi bych se podíval po nějaké "značkovější" ... tahle blbě už vypadá ...

Myslím, že "vyzkoušené" jsou Transcend, Kingston, Pretec (snad i SanDisk). Ceny zase nejsou o tolik vyšší.

Já jsem asi před 3 měsícema našel nejnižší cenu tady, ale může to už být jinak.
grumpfl (61)|12.7.2005 17:40
tak jste me presvedcili, asi pudu do kingstona :)
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|12.7.2005 17:50
Zde se podívej.