Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak zobrazim NTFS?

xkovi_ce4you (568)|11.7.2005 22:52
Chtel bych se zeptat, zda nevite o nejakem programku,ktery mi umozni pres pda prohlizet data v PC, ackoli jsou v ntfs? Slavnostne sem si vytvoril FTP pripojeni k pc pres noveho total commandera, ovsem az na uspesne pripojeni se nicim jinym ukajet nemohu, mam 100gb dat (filmy,mp3 atd..),ale TC mi jen zobrazi v zahlavi,ze sem v dane lokaci na disku v PC,ale nezobrazi mi ani jediny soubor :(
hybo (3107)|11.7.2005 23:31
to bych nevidel na problem toho, ze se jedna o data na NTFS....problem s formatem disku vznika az v pripade, ze chces primo do systemu pripojit disk s jinym formatem, nez nativne zvlada (typicky do W95, 98 pripojit prave NTFS), ale pro vzdalene pripojeni, jak FTP, tak pres share to jiz neni nutne, protoze data, tedy disk je pripojen do systemu, ktery to zvlada a az ten, nebo v priapde FTP je to FTP server, sdili data dal...to je stejne, jako bych se nemohl z W98 pripojit na firemni W2K server s daty samozrejme na NTFS particii, nebo disku....nebo jako ze se vzdalene pres FTP nepripojim na stranky a nemuzu delat s daty, ktere bezi na NTFS
xkovi_ce4you (568)|12.7.2005 00:01
Hm, to zni rozumne, pak ovsem prichazi logicka otazka, jak to, ze mi to teda nic nezobrazuje? Postupoval sem stejne, jako bych to udelal mezi dvema PC, pres program Serv-U mam vytvoren FTP server a v TC (at uz na PC ci PPC) klasicky vyplnim IP, na ktere zrovna jsem a pak jmeno a heslo..nic vic pri pripojovani na cizi PC nenastavuju a vse beha OK, je tedy v PPC u zrizovani FTP pripojeni nejake dodatecne nastavovani, co jej odlisuje od klasickeho PC?
beecher (9270)|12.7.2005 09:26
No, pokud si to chcete streamovat do PDAcka, tak rozhodne bych tam nerozchazel FTP server, ale klasicke windowzi sdileni souboru...
Z FTPka si video moc neprehrajete... ;)
xkovi_ce4you (568)|13.7.2005 03:01
[QUOTE="beecher"]No, pokud si to chcete streamovat do PDAcka, tak rozhodne bych tam nerozchazel FTP server, ale klasicke windowzi sdileni souboru...
Z FTPka si video moc neprehrajete... ;)[/QUOTE]
Nejde ani tak o prehravani videa, jde mi jednoduse o fakt, ze procedurou, kterou uzivam na klasickem PC sem si sice vytvoril pripojeni i na PDA, ktere zadne chyby nehlasi,ale po pripojeni nevidim v danem adresari, ktery by mel byt plny 100gb dat vubec nic, jen v zahlavi je jeho cesta,ale TC nic nezobrazi..tak sem myslel, ze tomu vadi ntfs, ale tim to jak pise hybo neni, tak nevim no :sarcastic: Chtel sem mit jen tak z hecu FTP z pda na komp..
beecher (9270)|13.7.2005 06:46
Jak je nastaveny ten Serv-U? Posila adresar jako Unix nebo jako Windowsy? Zkusil bych tuhle volbu prehodit...
Aifel_ce4you (105)|13.7.2005 07:09
Zkusil bych se připojit Resco explorerem, mně se taky v TC nezobrazují všechny obsahy adresářů, ale jen některé. Některé přesto že jsou plné, jeví se jako prázdné, ale to už se tady probíralo..
xkovi_ce4you (568)|13.7.2005 13:18
[QUOTE="beecher"]Jak je nastaveny ten Serv-U? Posila adresar jako Unix nebo jako Windowsy? Zkusil bych tuhle volbu prehodit...[/QUOTE]
Ehm, tak to uz je nad ramec mych znalosti, ja Serv-U uzivam tak, jak to je defaultne pri instalaci..procedura je automaticka a ja pak jen zadam IP a heslo a sem na svym kompu odkudkoli..ovsem tohle teda nevim..mas s tim konkretne zkusenosti, jako ze bys nahodou vedel, kde konkretne to v Serv-U nastavit? :D
xkovi_ce4you (568)|13.7.2005 13:20
[QUOTE="Aifel"]Zkusil bych se připojit Resco explorerem, mně se taky v TC nezobrazují všechny obsahy adresářů, ale jen některé. Některé přesto že jsou plné, jeví se jako prázdné, ale to už se tady probíralo.. [/QUOTE]

No kdyby se mi zobrazovalo aspon neco, tak jasam, ale nezobrazi se mi absoultne nic :( Muzes mi kdyztak hodit link, kde se tohle probiralo? Dik