Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDAc - jak nejjednodušeji vypnout GPRS?

bubo_ce4you (151)|11.7.2005 15:28
Ahoj,

mám tento dotaz - jak nejjednodušeji vypnout GPRS na MDAc, když jedu do zahraničí a nechci za roaming zaplatit balík? Zatím mne napadlo nějak "zmastit" nastavení APN v GPRS, takže se to nepřipojí. Raději bych ale metodu, která to připojení nějak systémově "vypne".

Díky

Zdenek
hybo (3107)|11.7.2005 15:41
To, ze Ti sviti GPRS signal neni pripojeni a pokud se nepripojis rucne, nebo automaticky (posta, inet, mesenger...) tak se nepripoji ani zarizeni a tim padem neplatis nic...
beecher (9270)|11.7.2005 16:47
Pokud mas T-Mobile, tak bud bez strachu, jejich APNko "internet.t-mobile.cz" se nevyskytuje nekde jinde... ;)
Pokud mas neco jineho (ET, OS), tak si nechat deaktivovat GPRS na roamingu, to by snad nasi operatori meli umet...
Miloš Strouhal (3997)|11.7.2005 16:55
[QUOTE="beecher"]Pokud mas T-Mobile, tak bud bez strachu, jejich APNko "internet.t-mobile.cz" se nevyskytuje nekde jinde..[/QUOTE]Jakto? Vždyť já se v zahraničí připojuji přes toto APN vždy bez problémů.. Ty účty pak tedy dle toho vypadají.. :? Ale Slovensko, Německo, Chorvatsko, vše ok..
hybo (3107)|11.7.2005 16:56
[QUOTE="Miloš Strouhal"][QUOTE="beecher"]Pokud mas T-Mobile, tak bud bez strachu, jejich APNko "internet.t-mobile.cz" se nevyskytuje nekde jinde..[/QUOTE]Jakto? Vždyť já se v zahraničí připojuji přes toto APN vždy bez problémů.. Ty účty pak tedy dle toho vypadají.. :? [/QUOTE]

jo jo, u me taky tak...o tom ten roaming i je, ze nemusis nic prepinat a menit ;)
Miloš Strouhal (3997)|11.7.2005 16:57
Takže beecher napsal nesmysl..
hybo (3107)|11.7.2005 17:00
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Takže beecher napsal nesmysl..[/QUOTE]

lehce receno, ne prvne, ne naposled, jako vetsina z nas nekdy :D
bubo_ce4you (151)|11.7.2005 20:49
Ahoj,

o to automaticke pripojeni mi jde - mam leccos nastavene na automaticke pripojeni... A nechtelo se mi vsude rusit automaticke pripojeni a zjistovat, zda jsem na neco nezapomnel...

Cili - bud blbe nastavit APN, ci vsude vypnout automaticke pripojeni...

Z