Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jednoduchý deník

Jirka007 (161)|11.7.2005 07:52
Zdravím všechny,
nevíte prosím o nějakém programu, který by fungoval jako jednoduchý deník. Používám SPB Diary a jsem spokojen.Ale jde mi ale o to, abych si v průběhu dne ke každému dni mohl udělat nějakou poznámku a třeba po týdnu se moci vracet k jenotlivým dnům a procházet co se dělo. Aniž by se mi ty poznámky zobrazovaly třeba jako úkoly. Prostě jenom textové poznámky k tomu jednotlivému dni. Nevíte prosím o nějakém takovém prográmku. Když to tak beru,tak by to měl být pouze jednoduchý deník.
daww (687)|11.7.2005 08:11
Myslím že tohle by mohlo být to pravé:)
hybo (3107)|11.7.2005 08:40
ja osobne ale spise doporucuji si to delat do kalendare, krom toho,ze se Ti to prenese i do PC Outlooku, tak mas lepsi prehled...a pokud to nechces videt v SBP diary a dalsich, tak si udelej filtr, kde se nebude zobrazovat treba nove vytvorena kategorie "diar" a zapni ho,tim je nebudes videt na today, ale budou v calendari k nahlednuti...treba si je davej jako all day event...
Jirka007 (161)|12.7.2005 12:27
Děkuji oběma za rady.
Jsem ještě celkem začátečník, tak mám možná lama :-) dotazy
Jirka007 (161)|14.2.2006 07:39
Vyzkoušel jsem DK Diary, ale ten nefunguje jak by měl. Navíc se mi po měsíci zapisování kousl a nespustí se. Nepomohla ani přeinstalace.
Nevíte o nějakém i placeném softu na psaní deníku prosím?
daww (687)|14.2.2006 14:52
A co zkusit využít ten SPB Diary záložku pro poznámky ? Lze to v ní filtrovat podle data, takže máš všechny poznámky pěkně za sebou. Navíc se synchronizují s outlookem. Ještě to má jednu výhodu. Když si nastavíš "zobrazit i zvukové poznámky", máš tam pěkně seřazené jak textové tak zvukové :yes:
00123413_diary_xQ4b.jpg