Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pouzdro na hx4700 - "Žádné pouzdro, také pouzdro!"

manager (75)|11.7.2005 01:19
Není pochyb o tom, že hx4700 je velmi podařané a díky magnesiovému tělu také velmi odolné PDA.

Já osobně jsem jej shledal dokonce tak odolným, že jsem si na něj ani po půl roce poměrně intenzivního používání zatím vůbec nepořídil pouzdro. (Něco pořídím zřejmě až nyní na cestování, na prázdniny.) Mám totiž patrně pocit, že by pouze zbytečně zabíralo místo a překáželo a že je hx4700 konstrukčně stavěn tak, že ho při šetrnějším zacházení stejně vlastně příliš nepotřebuje.

Svého iPAQa hx4700 proto nosím pouze s umělohmotným krytem dispeje a to buď v náprsní kapse, etui nebo nanejvýše ve zvláštní přihrádce aktovky. Zcela vyjímečně ho někdy nosím i v zadní kapse kalhot. A musím říci, že si hx4700 i po půl roce zatím stojí na výbornou. Pouze na zádech přístroje jsou patrná lehce ošoupaná místa od posouvání po podložkách, na přední straně několik téměř neznatelných škrábnutí a jinak je iPAQ téměř jako nový (nepočítám-li plastový kryt displeje, který je přeci jenom méně odolný a nějaká ta škrábnutí na něm vidět jsou).

Otázka od pléna pro majitele hx4700 tedy zní: Máte podobnou zkušenost jako já, anebo všichni nosíte své hx4700 pečlivě uložené v pouzdrech a takových jeho majitelů jako jsem já je jen velmi málo?
space_cowboy (336)|11.7.2005 05:46
Nech mi prosim vsetci svati a skalni ochranari (svojich milaskou) odpustia, ale som rovnaky pohansky uzivatel ako ty.. :oops:
To co si opisal presne vystihuje moj sposob pouzivania mojej hx-ky.. Naprsne vrecko, priehradka v aktovke atd.. Tot vse.. A samozrejme vzorna starostlivost ;)
Jedine puzdro nad ktorym rozmyslam, a to velmi intenzivne, je Armor Case. Moja najblizsia navsteva Prahy bude spojena z jeho odskusanim a (dufajme vdaka mojej spokojnosti aj) nakupom. Vyzera pekne, odolne a kompaktne.
Anyway..Ma uz niekto skusenost?
taunus (116)|11.7.2005 13:00
chlapy jsem dasli ktery jeste nekoupil pro milacka pouzdro koukam ze nas bude asi povicero. hmm :cool:
ioio_ce4you (16)|11.7.2005 15:35
Toto bude vyzerat ze som v tom sam, ale dufam ze sa aj ku mne niekto prida. Mozno som trosku puntickar - hlavne na veci nad 20-tisic SK :D a tak som si pred nedavnom objednal Armor Case. Vrele odporucam. Velmi nezvacsi objem hx-ky (aj ked na hrubke by sa dali usetrit nejake milimetre, lebo je dost velka medzera medzi prednym krytom a displayom) a podstatne zvysi jej odolnost, aj ked na tu si stazovat nemozem. Donedavna som ho nosil podobne ako vy a mam akurat jeden skrabancek na baterke a par drobnych od original plexiskla. Inak ked sadnem na bajk, zapnem GPS a pripnem si ho na opasok tak je to cool. A to nehovorim o riziku ze sa niekde vytrem - vacsinou v hore nechodim po chodnikoch :D :sarcastic: :D Ked tak, odnesie si to puzdro ...