Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Neomezeny Internet na Slovensku.

Orbb_ce4you (58)|8.7.2005 22:45
Prave za par tydnu valim s rodinou na Slovensko, konkretne do Namestova na severu :-) a rad bych tam s sebou mel i nejaky ten internetik :-) roaming je nerealny a tak me zajima: Da se sehnat neco jako u nas Twist Data Unlimited ? Koukal jsem na stranky Tmobila a tam jsem to nenasel ... na Orange je neco podobneho ale nejsem si jist. Myslim se to jmenovalo Prima a k tomu nejaky ten datovy balicek. No prosim nejakeho Slovaka aby mi to trochu osvetlil :-) Potrebuju proste internet na mesic a bez smluv a zavazku ... diky
Eurino_ce4you (72)|9.7.2005 03:05
No obavam sa ze to nebude take jednoduche,lebo podla mojich informacii na kartach - prima ani easy nieje moznost sa pripojit k internetu iba na pausaloch sak na tvojom mieste pre istotu napis normalne mail do T mobilu aj do orange a opytaj sa nato...
ale ja tomu vela sanci nedavam ale mozem sa aj mylit...
hybo (3107)|9.7.2005 08:29
Ak to spravne chapem, jedine, co Ti pomoze je Orange Internet, 799 bez DPH mesacne (SK), viac tu
pichlak_ce4you (116)|9.7.2005 09:56
:evil:Konečně došlo na lámání chleba!Dost mně naprudil nedávno jeden přispěvatel ze Slovenska kterej se tu v nějaké diskuzi vyjádřil ve smyslu *čo by som sa...za 299SK Data Unlimited mesačně*?!Tak přátelé trochu soudnosti PROSÍM.
feroh (5)|9.7.2005 10:04
Internet Nonstop za 299 Sk bez DPH

Ak si na SIM karte aktivuje službu Internet Nonstop a na tejto SIM karte už využívate alebo si aktivujete inkasný spôsob platby, budete do 31.12.2005 platiť mesačný poplatok za službu Internet Nonstop len 299 Sk (bez DPH).


http://www.t-mobile.sk/sk/!pages.get?id=internet-nonstop&follow=%3F282&partner=c1