Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Fotoaparát k XDA1.

peas (8)|8.7.2005 15:06
Dobrý den.Sehnal jsem fotoaparát(vebkameru?)k XDA1.Na internetu jsem zjistil,že je to typ I-MATE Smartphone 1.Bohužel ovladač,nebo cokoli by to umělo zobrazit ,nikde.Poraďte.Díky.:sarcastic:
Miloš Strouhal (3997)|8.7.2005 15:09
No tak to bych rád viděl, jelikož xda 1 ani náhodou nemá SDIO slot, tudíž žádný foťák k němu ani nemůže existovat.. :)
peas (8)|8.7.2005 15:53
Dovolím si oponovat.V televizní reklamě před dvěma lety jsem viděl XDA1 s přídavným fotoaparátem,používaným jako webkamera.Jakmile jsem ho teď zahlédl,koupil jsem ho.Zvláště,když prodávající tvrdil,že ho používal na MDA1,s nějakým prohlížečem obrázků,který používal bez ovladačů.Konektor naprosto shodný s MDA/XDA1.Typové číslo je:5400065-01,kde je i s obrázkem na internetu.
Miloš Strouhal (3997)|8.7.2005 16:30
Aha, v tom případě to musí být fotoaparát jež se připojuje do spodního synchronizačního konektoru, což jsi prve nezmínil, tudíž jsem automaticky měl za to, že mluvíš o kamerce do SDIO slotu který MDA/XDA1 prostě nemá. BTW, nebyl by nějaký link? Nedaří se mi nic vygooglovat..
peas (8)|8.7.2005 17:24
Na foťáčku jsou jen čísla P/N:54H00065-01(jen s číslem-bez toho pn, se najde stránka I-MATE(EXPANDSYS),kde je s fotkou,ale bez ovladače-jen,že ho prodávají.Pak je tam ještě S/N:EF13070LX,ale to už neukazuje nic.
peas (8)|26.7.2005 17:28
Tak to jsem se toho dověděl...:((
blue face (120)|26.7.2005 19:25
Hele, než začneš prudit. Viš co je na adrese www.google.com? A viš, co se ti objeví na prvním řádku, když si dáš vyhledat i-mate?

A nemůže být problém v tom, že ten foťák je určen pro smartphone a nikoliv pro pocket pc?



EDIT ať nerozjíždíme flame

Produkt se jmenuje: i-mate Smartphone 1 Camera

A dál se tam píše:

Take pictures easily with your i-mate Smartphone, Qtekk 7070 or Orange SPV E100 with this handy camera attachment.

A v tom googlu se ti objeví jako první stránky výrobce. Registrovat se ale kvůli tobě nebudu, abych měl přístup k downloadům. To jistě pochopíš.